14 зовнішніх і внутрішніх якостей людей, які подобаються всім

Команда з Кентського університету провела дослідження, в ході якого були виявлені найпривабливіші риси зовнішності жінок і чоловіків.

Тутка це здалося дуже цікавим, але ми знаємо, що зовнішньої чарівності не буває без внутрішньої краси, тому ми вирішили порівняти з зовнішніми рисами 6 найпривабливіших характерів.

Також впливає на привабливість контраст між шкірою і кольором губ / очей. Обличчя сприймається як більш жіночне і молоде, якщо виділити очі і губи, і навпаки, Обличчя здається більш мужнім і віковими, якщо контрастність майже відсутня.

Дослідження показало, що чим ближче брови до очей, тим більшими вони здаються.

Обличчя у людей з прямим носом здаються симетричні, що підвищує привабливість.

Дослідження показало, що чоловіки вважають макіяж очей і вирівнювання тону шкіри значними складовими жіночої привабливості, в той час як макіяж губ не має значення.

М’яка лінія підборіддя — ознака привабливості у жінок. Також жіноча краса визначається рівнем стресу — чим він нижче, тим привабливіша жінка. За привабливість чоловічої особи відповідає імунна система.

В ході досліджень з’ясувалося, що чоловік з овальною формою обличчя більш привабливий для жінок. Чоловіки ж віддали перевагу серцеподібній формі обличчя у жінок.

Брюнети (у тому числі брови і вії) виявилися найбільш привабливими як для чоловіків, так і для жінок. Але експеримент показав: незважаючи на те, що чоловіки виділяють брюнеток на фотографіях, найчастіше вони підходять знайомитися до блондиннок.

Дослідження показало, що засмаглі люди здаються більш привабливими. Команда з Брістольського університету прийшла до висновків, що раціон також впливає на колір шкіри і її привабливість. Золотистий відтінок шкірі надають каротиноїдні пігменти, які містяться у фруктах і овочах жовтого, оранжевого та червоного кольору.

Цим людям завжди є чим зайнятися, і вражаючим чином вони поєднують освіту, кар’єру, темперамент і доброзичливість. Саме про таких людей кажуть: талановита людина талановита у всьому. Вони дуже самодостатні, різнопланові і ніколи не будуть вимагати зайвої уваги. Люди самі до них тягнуться, тому що з ними завжди цікаво.

Вони вродливі, але при цьому ще вміють і люблять працювати. Будь-яка справуа за яку вони беруться, відточується до досконалості. Вони не приховують своїх амбіцій і готові багато віддати за їх реалізацію, тому не шкодують сил і часу на постійну роботу над собою.

Ці люди — сама безпосередність і щирість. Вони вміють посміятися над собою, їх важко збентежити, але при цьому в потрібний момент можуть стати серйозними і підтримати у важкій ситуації. Після спілкування з такими людьми відчувається прилив сил і хочеться з ними зустрітися ще не один раз. Жвавість, самоіронія і надійність — якості, перед якими неможливо встояти.

Особливий тип людей, чарівність яких ховається в благородності, мудрості та впевненості в собі. Кожне їх слово має вагу, таким людям не потрібно перекрикувати у суперечках свого опонента, коли вони говорять — всі замовкають. Їх сила в спокої і розсудливості. Саме до таких людей хочеться прийти і поговорити про саме головне.

Дуже складний типаж, тому що може ховатися під будь-яким зовнішнім виглядом. Всі люди з великим серцем пережили особисту драму, але при цьому змогли знайти своє місце в житті. Їх кар’єрні успіхи не для власного самолюбства, а для можливості допомогти тому, хто поруч. Вони щиро радіють, коли виявляються корисними, і це їх надихає на нові добрі подвиги.

Люди, які люблять дітей, дуже привабливі в очах протилежної статі. Вони здаються дуже добрими, турботливими і чарівними. Для чоловіків при виборі жінки часто має значення, як вона ладнає з дітьми. Жінки не можуть встояти перед чоловіком, який любить тварин.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close