12 звичок дійсно сильних особистостей

© inspireacademy.fr/

12 важливих звичок і ознак дійсно сильних особистостей, які кожен може взяти на озброєння.

1. Джерело щастя знаходиться всередині

Щастя — критично важливий елемент впевненості в собі, так як для віри в те, що робиш, потрібно відчувати щастя бути собою.
Випромінюючі впевненість люди отримують задоволення в своїх власних досягненнях, а не в тому, як інші оцінюють їх досягнення. Вони знають, що незалежно від того, що кажуть інші, ви ніколи не буваєте настільки гарні чи настільки погані, як кажуть.

2. Не засуджують

Упевнені в собі люди не судять інших, так як знають, що у кожного є переваги, і для того, щоб відчувати себе добре, їм не потрібно принижувати оточуючих. Порівняння себе з іншими, дуже обмежує. Сильні особистості не витрачають часу на оцінку інших і переживання з приводу власної їм відповідності.

3. Кажуть «так», якщо справді цього хочуть

Дослідження Каліфорнійського університету в Сан-Франциско показали, що чим складніше людині сказати «ні», тим більша ймовірність стресу, вигоряння і навіть депресії. Упевнені в собі люди знають, що говорити «ні» — це здорова звичка, і у них досить почуття власної гідності, щоб їх «ні» звучало переконливо. У момент, коли треба сказати «ні», сильні люди уникають фраз типу «не думаю, що…» або «я не впевнений…».Вони кажуть «ні», так як знають, що, відмовляючись від нових пропозицій, підтверджують серйозність вже існуючих планів і дають собі можливість успішно виконати.

4. Слухають більше, ніж говорять

Упевнені в собі слухають більше, ніж говорять, так як у них немає потреби що-небудь доводити. Такі люди знають, що активно і уважно слухаючи інших, вони отримують більше можливостей для зростання і розвитку. Вони фокусуються не на спробах довести іншим, а на самому спілкуванні, оскільки їм відомо, що це набагато більш приємний і продуктивний підхід.

5. Впевнено говорять

Дуже рідко від по-справжньому впевнених у собі людей можна почути «еее», «я не впевнений…» і «я думаю…». Вони кажуть ствердно, тому що складно змусити інших слухати те, в чому сам мовець, мабуть, не впевнений.

6. Радіють малим перемогам

Впевненим людям подобається змагатися і кидати собі виклик, навіть якщо їх перемога буде невеликою. Маленькі перемоги викликають зростання нових андрогенних рецепторів у тих ділянках мозку, які відповідають за нагороду і мотивацію. Підвищення числа андрогенних рецепторів збільшує вплив тестостерону, який, у свою чергу, ще більше підвищує впевненість у собі й готовність братися за нові завдання. Серія невеликих перемог здатна підвищити вашу віру у свої сили на кілька місяців.

7. Займаються спортом

Одне дослідження показало, що ті, хто займався спортом два рази на тиждень протягом десяти тижнів, відчули себе більш впевнено як у спорті, так і в навчанні та соціальній взаємодії. Також цих людей відрізняла висока самооцінка і позитивний образ власного тіла. Найголовніше, що за підвищення впевненості в собі відповідали не самі зміни тіла, а негайний позитивний эндорфіновий ефект, який дають вправи.

8. Не шукають уваги

Наполегливі спроби привернути до себе увагу відвертають оточуючих. Упевнені люди знають, що бути собою набагато ефективніше, ніж спроби довести свою значимість. Навколишні швидко заражаються вашим ставленням до життя, і воно привертає до себе краще, ніж ваші зв’язки. Сильних особистостей відрізняє правильне ставлення до життя.

9. Не бояться бути неправі

Люди, які вірять в свої сили, не бояться того, що хтось доведе їх неправоту. Вони відкрито висловлюють свою думку, тому що ситуації, в яких вони неправі, дозволяють їм вчитися, а ситуації, коли вони праві, дозволяють навчити чогось інших. Упевнені в собі люди знають, на що вони здатні і не розглядають доказ власної неправоти як особисту образу.

10. Тримають ніс за вітром

Коли сильні люди бачать можливість, вони не пропускають її. Замість переживань про те, що може піти не так, вони задаються питанням: «Що мене зупиняє? Чому я не зможу?» — і вирішуються. Страх їм не заважає: вони знають, що той, хто нічого не робить, ніколи не досягне успіху.

11. Радіють за інших

Невпевнені люди постійно сумніваються у власній значущості і тому намагаються захопити всю увагу і критикують інших, щоб здаватися краще. Впевнених людей, навпаки, не хвилює власна важливість, так як їх цінність випливає зсередини. Замість того, щоб фокусуватися на собі, вони направляють фокус уваги зовні, що дозволяє їм побачити все те, чим готові поділитися що оточують. Природним результатом цього є те, що вони часто хвалять інших.

12. Не бояться просити допомоги

Упевнені в собі люди розуміють, що не виглядають слабкими або дурними, коли просять про допомогу. Вони добре знають як свої сильні, так і слабкі сторони, де їм може знадобитися допомога. Також вони розуміють, що вчитися у тих, хто знає більше, — прекрасний спосіб стати кращим.

Фото заголовку inspireacademy.fr
За матеріалами greatpicture.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close