12 способів вести свій ідеальний спосіб життя

Ідеальний спосіб життя — це не міф, а цілком досяжно. Кожен може жити так, як мріє, і насправді живе. По суті кожен з нас живе так, як вибирає сам. Ми усвідомлюємо це, коли порівнюємо себе з іншими або робимо вчинки, які не хочемо.

Маючи можливість побачити картину свого життя в цілому і розуміючи, що це не зовсім те, як ти хочеш проживати своє життя – усвідомлюєш факт того, що все може бути по-іншому, краще. Потім ми задаємо собі питання: «Яким я хочу, щоб було моє життя?» і «Чим я хочу наповнити його?».

Це і є ті самі перші кроки на шляху до змін. Ті саме двері в нове життя. Мова йде зовсім не про перфекціонізм. А про те, щоб не займатися нудною роботою, не робити речі, які не надихають і не втрачати можливості і час.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Отже, щоб брати від життя краще, займатися тим, що дійсно приносить радість, ставати тим, ким будеш пишатися, допомагати іншим і витрачати більше часу на тих, хто дійсно дорогий, творити нове, давати і ділитися… і просто бути щасливим і сповненим в кожному своєму дні, зробіть так.

1. Визначте, що для вас ідеальний спосіб життя

Для початку дайтете відповідь на два питання: «Яким я хочу, щоб було моє життя?» і «Чим я хочу наповнити його?». Відповідай на них максимально розгорнуто і чесно, як тільки можете, оскільки це і буде визначенням того, чого ви хочете від життя і ким ви хочете стати. Через деякий час це стане вашою реальністю.

Важлива річ, про яку варто пам’ятати, це прийняття того, що ви повинні змінити себе для того, щоб змінити свій спосіб життя. Багато хто робить помилку, починаючи змінювати навколишній світ, забуваючи, що ключові зміни відбуваються спочатку в нас самих. Тому пам’ятайте про це і розвивайте ті якості, які вам необхідно розвинути, щоб стати тією людиною, спосіб життя якої ви хочете вести.

2. Видаліть зайве

Без цього кроку ви не підете далеко. Тому, що зараз ваше життя просто наповнене тим, що не дає вам рухатися далі. Це можуть бути люди, негативні думки, події, звички і так далі. Все, що вам потрібно зробити – позбутися від зайвого вантажу, йому зовсім не місце в вашому ідеальному образі життя.

3. Усвідомте, що добре саме для вас

Тепер, коли ви позбулися зайвого багажу, зробіть ще один крок у власному розвитку. І це час зробити стільки проб і помилок, як тільки можливо. Що мається на увазі? Це те, що ви повинні навчитися відрізняти, що підходить вам, що для вас працює, а що – ні.

Кращий спосіб дізнатися – це діяти, зробивши максимальну кількість спроб і бажано, помиляючись. Як кажуть, кращий вчитель – досвід. Помиляючись, одного разу ви напевно будете знати чи ваше це і чи варто взагалі рухатися в обраному напрямку. Експериментуйте.

Тільки пробуючи, ви зрозумієте який спорт приносить вам результати, яка їжа втамовує голод і приносить найбільшу користь, який час дня найкращий для продуктивності; звички, які необхідно завести, як ви хочете виглядати, говорити і відноситися до навколишнього.

Ви можеш зрозуміти, що підйом в 5 ранку – не ваша звичка, і це пов’язано з продуктивністю, хоча більшість успішних людей починають свій день так. Але час вашої особистої активності припадає на час обіду або навіть вечір. Всі ми різні, тому дійте, покладаючись на свої інстинкти, і робіть те, що добре саме для вас.

Спробуйте різні звички сну, години найбільшої активності для роботи, способи поведінки, мотиваційні стратегії і так далі з усім, де вам хочеться поекспериментувати. Знайдіть своє і йдіть до цього.

4. Обзаведіться основоположними звичками

Основоположні звички дають старт цілій низці нових корисних звичок. Ранній підйом дає можливість з’їсти сніданок, зробити ранкову зарядку і позитивно почати день. Це, як правило призводить до читання афірмацій і написання нотаток.

Наприклад, щоденне відвідування залу допомагає мені бути у формі. Потім, я завжди приймаю контрастний душ, що дозволяє мені залишатися активним. Чим раніше ви набудете позитивних звичок, тим краще. Як тільки ви введете ці звички в життя, ваше життя вийде на значно якісніший рівень. Працюйте над основним в першу чергу, а другорядне перетворюється слідом за ним.

Ось список основних звичок, з яких варто почати трансформацію:

  • щоденна зарядка,
  • медитація,
  • здорова їжа,
  • ранній підйом,
  • план на кожен наступний день з вечора.

Доведено, що ці звички творять чудеса, і важливо слідувати їм незважаючи ні на що. Створюйте звички, які залишаться з вами на все життя, і не важливо чи ви на відпочинку, чи день був гарний, і навіть тоді, коли все здається безглуздим.

5. Знайдіть свою пристрасть

Це можливо, якщо слухати свій внутрішній голос, концентруватися на тому, що подобається робити і пробувати нове. Сенс в тому, щоб не просто зрозуміти, що робить вас щасливим, але також почати слідувати цьому, навчитися бути в цьому кращим і зробити невід’ємною частиною життя. Така стратегія наповнить життя сенсом, принесе відчуття задоволеності і ніколи не дасть сумніватися, що ви займаєтеся не своєю справою.

6. Зробіть це своєю роботою

Ось тут тобі дійсно доведеться попрацювати. Але з тією різницею, що тепер ви будете робити те, що дійсно любите, так що це буде не зовсім робота.

Якщо ви хочете стати письменником, пишіть кожен день так багато, як тільки можете. Намагайтеся удосконалюватися в цьому, одночасно навчаючись себе просувати. Якщо ви любитель тренувань в залі, вдосконалюйтеся і досягайте висот. Накачайте своє тіло. Вивчіть цю нішу досконально, отримуйте можливі сертифікати і нагороди. Станьте особистим тренером і допомагайте іншим досягти бажаного результату.

Таким чином, ви оточите себе людьми, які прагнуть до змін і зможете проводити весь свій час, перебуваючи в залі. А може, навіть відкрити свій власний.

Як тільки ви почнете робити те, що дійсно робить вас щасливим, працювати над цим, присвячувати цьому час, енергію, докладати зусиль і вірити в свій успіх – ви зможете перетворити свою пристрасть на свою роботу. І це буде по-справжньому ідеальна робота. Яка повинна бути у того, хто хоче вести ідеальний образ життя.

7. Визначте, скільки часу ви хочете проводити, працюючи

Впорядкуйте свою роботу таким чином, щоб працювати кожен другий тиждень, кілька годин в день, або 4 дні в тиждень. Але це, звичайно, буде після того, як ви дійсно добре попрацюєте над побудовою свого бізнесу (це займе не менше року) і вибудуєте систему роботи необхідним чином.

8. Подорожуйте частіше

Подорожі – одна з найкращих речей у житті. І важливо робити це як мінімум один-два рази в рік. А краще кожні два-три місяці. Більшість людей подорожує, щоб відволіктися від проблем або втекти від реальності. Але оскільки ви будуєте новий, ідеальний образ життя, вам не потрібно ховатися від реальності.

Подорожуйте, щоб вивчити невідоме, незвичайне і не пропустити ту красу, яку світ може нам запропонувати. Так ви зможете відкрити свої нові сторони, дізнатися більше про інші культури і насолодитися красою світу. Таким чином, ваше життя ніколи не буде нудним.

9. Заведіть хобі

Зрозумійте, чим ви любите займатися, і присвятіть цьому час.

10. Тримайте ніс за вітром

Не пропускайте ні єдиної можливості дізнатися і спробувати щось нове. Не має значення, хто ви на даний момент і які ваші доходи, навколо завжди є чому повчитися. Не нехтуйте своїм духовним світом. Медитуйте, читайте книги, знаходіть натхнення у всьому.

11. Будьте відкритими новому

Намагайтеся робити щось нове, незвичайне і те, чого боїтеся, кілька разів в місяць. Це може бути розмова з незнайомцем, стрибок з парашутом, занурення з аквалангом, виступ перед великою аудиторією, танці, відвідування нових країн, освоєння нових видів спорту. Все це наповнить життя унікальним досвідом і зробить його ще більш захоплюючим.

12. Віддавайте і будьте вдячними

Ділитися – найкраща можлива інвестиція, яка дає набагато більше, ніж покупка нових речей. Навчися давати іншим так багато, як тільки можете, будь то порада, допомога, натхнення, гроші або речі, яких ви не потребуєте. Займайтеся волонтерством і благодійністю. А також не забувайте бути по-справжньому вдячними. Кожен крок в подорож довжиною в життя повинен бути наповнений прийняттям і вдячністю.

Все, що ви маєте, навіть якщо це не так багато, саме по собі чудово і повинно викликати у вас почуття глибокої вдячності. Намагайтеся випробовувати це почуття по відношенню до всіх людей, подій і речей, які зустрічаються на вашому життєвому шляху.

Щоб вибудувати свій ідеальний спосіб життя, може знадобитися деякий час, але це зовсім не означає, що це неможливо. Насправді, кожен може це зробити. Достатньо палкої віри, бажання і завзяття. В результаті ви зрозумієте, що всі ті зусилля варті того. А насолода кожним моментом життя – головна заповідь того, хто вже живе своїм, ідеальним чином.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close