12 поз і жестів, які шкодять вашій привабливості

Мова тіла з’явилася набагато раніше косметики, одягу і навіть мови. Тому саме вона в першу чергу впливає на те, як нас сприймають люди.

Пропонуємо вам короткий гід по жестах, які не варто використовувати без особливої потреби, щоб не занапастити свою привабливість.

1. Рука за спиною в захваті

Коли ви за спиною тримайте свою руку за передпліччя — це сильний негативний сигнал для оточуючих. Тому що цю позу зазвичай ми приймаємо, коли похмурі або злі. І чим вище ви захопили руку, тим більше незадоволеним ви здаєтеся людям.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

2. Схрещені щиколотки

Схрещені щиколотки показують, що ми не впевнені у тому, що говоримо. Якщо при цьому у вас ще й руки в кишенях, можна посперечатися, що ніхто не буде слухати, про що ви розповідаєте.

Ховаючи руки в кишені, людина зазвичай намагається заховати нервозність. Хоча цей жест має багато значень і тлумачити їх треба в сукупності, найчастіше ми використовуємо його, саме коли нервуємо.

3. Руки в замку

Руки, зчеплені в замок, — це як міні-версія рук, схрещених на грудях. «Я хочу відгородитися, я не з вами, я в хатці», — ось що транслює оточуючим цей жест.

4. Підняті руки в замку

Варіація попередньої пози, тільки тут все ще гірше. Чим вище ви піднімаєте замок з руками, тим більше ви хочете за нього сховатися.

5. Сутулість

Погана постава не просто шкодить організму, але ще й сигналізує оточуючим, що ви безпорадні, не впевнені в собі і взагалі у вас все погано. Те ж відноситься і до човгаючої ходи, яка асоціюється з людьми похилого віку.

Випряміть спину і піднімайте ноги, коли ходите, — це змінить ваш зовнішній вигляд сильніше, ніж нова сукня, повірте.

6. Крива посмішка

У багатьох така крива посмішка вже увійшла в звичку, і даремно: люди сприймають її скоріше як гримасу сарказму. Не беріть приклад з поганих хлопців у кіно, не соромтеся посміхатися щиро і відкрито — так ви отримаєте набагато більше прихильників.

7. Долоня, витягнута в бік співрозмовника

Цей жест зчитують не всі, але все ж варто бути з ним обережним. Якщо ви сидите з людиною за столом і спілкуєтеся, не кладіть руку перед нею, як на фото. Співрозмовник може розцінити цей знак як «будь ласка, перестань базікати» і запам’ятає вас як неприємного співрозмовника.

Все це, звичайно, не відноситься до ситуації, коли навпроти вас сидить людина, яку ви хочете взяти за руку.

8. Кулаки, вперті в боки

Досить агресивна поза, яку ми іноді приймаємо просто тому, що не знаємо, куди подіти руки. Сигнал у неї такий: «Ну і що ти мені скажеш? У будь-якому разі я не погоджуся». М’яко кажучи, не дуже розташовує до бесіди й довіри.

9. Розмахування великим пальцем

Всі ми знаємо цей жест: людина ніби вказує великим пальцем кудись назад. Виявляється, він часто може бути розцінений як зневага. Ви ніби говорите: «Та знаю я, знаю», — і будь-яка ваша відповідь виглядає, як недбале відмахування.

10. Руки, складені в кулак

Таке положення рук говорить про приховану напругу і страх, а чим вище підняті кулаки, тим вищий градус напруги. Ви немов готові прийняти від когось удар. Оточуючі це відчувають, тому з людьми, які сидять на ділових переговорах зі стиснутими кулаками, рідше укладаються угоди.

11. Рука біля рота

Не варто тримати руку біля рота під час розмови: по-перше, ваш співрозмовник подумає, що ви хочете від нього сховатися і щось приховати.

По-друге, ми несвідомо торкаємося рота, коли брешемо, і багато хто це знає.

І по-третє, рука закриває рот і наш голос звучить нерозбірливо. Кому сподобається перепитувати?

12. Погрожувати пальцем

Виставлений вказівний палець, як у суворої вчительки, ми часто використовуємо, коли хочемо когось у чомусь переконати, але виходить зворотний ефект: люди не люблять, коли їх повчають.

У загальному і цілому таємниця харизми проста: чим більш відкритою буде ваша поза, тим простіше вам буде справити гарне враження на інших. Розправте плечі, демонструйте відкриті долоні і тоді люди будуть прихильніші до вас.

Ви й самі помітите, що стали впевненішими, адже те, як ми тримаємося, впливає й на те, як ми себе почуваємо.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close