11 психологічних трюків, які діють на кого завгодно

Психологія – це наука, закони якої ігнорувати не можна. Це знають сучасні маркетологи, підприємці і навіть шахраї.

Тутка відібрав психологічні трюки, які можна застосовувати в звичайному житті. Тепер досягати цілей стане точно легше і цікавіше.

Як виявити “прихильника”

Ви коли-небудь помічали краєм ока, що за вами спостерігає певна особа? Однак підловити свого шанувальника ніяк не вдавалося? Пропонуємо провести тест. Якщо ви відчуваєте, що на вас хтось дивиться, просто позіхніть в цю мить. Добренько так, тривало позіхніть і подивіться на цю людину. Як відомо, позіхання «заразно». Ваш спостерігач позіхне відразу ж, і тоді ви переконаєтеся, що мали рацію.

Як розсунути натовп

© Summit Entertainment

Якщо вам потрібно пройти через натовп людей – виконайте наш наступний трюк. Встаньте прямо і подивіться на вашу кінцеву мету руху. А тепер ідіть. Ви будете здивовані, але люди самі звільнять вам шлях! Цей трюк не спрацює в наступних випадках: якщо ви будете в сонцезахисних окулярах і якщо ви будете дивитися в смартфон.

Як заспокоїти супротивника

Чи траплялося вам зустрічатися на робочих зборах з людиною, яка вас явно не долюблює. Якщо ви відчуваєте, що вас збираються звинуватити, обмовити або спровокувати на конфлікт, сядьте поруч з опонентом. Щоб подивитися на вас, людині буде потрібно повернутися всім тілом. Чи то це почуття провини прокинеться,  чи дискомфорт від того, що об’єкт зовсім поруч, але людина явно скаже набагато менше поганого, або взагалі промовчить.

Змусити говорити очима

Якщо людина в розмові з вами чогось недоговорює, не варто перепитувати. Просто подивіться співрозмовнику в очі. Погляд викличе незручність і почуття провини і змусить-таки говорити.

Як змусити людину виконати прохання

© yesilcam

Суть досить проста: якщо ви хочете знижку, попросіть спочатку цю річ безкоштовно. Справа в тому, що людина зазнає почуття провини, відмовивши вам в першому проханні, тому вдруге буде набагато лояльніша.

Говоріть в потрібне вухо

Ще один трюк, який допоможе примусити людину виконати ваше прохання. Виявляється, дуже важливо, в яке вухо ви говорите. Фрази, почуті правим вухом, впливають на логіку співрозмовника, а лівим вухом – на почуття. Це означає, що просити, говорити про роботу і справи краще, стоячи праворуч від людини. Зліва від співрозмовника признавайтесь в кохані і обдаровуйте компліментами.

 Візуальний контакт

Коли людина дивиться прямо в очі, складається відчуття, що вона уважно слухає свого співрозмовника. Тому, якщо вам сподобалася людина і ви хочете зав’язати з нею стосунки, постарайтеся запам’ятати колір її очей. Помітивши подібний погляд, співрозмовник стане лояльнішим до вас.

Адреналін на першому побачені

© Hard Eight Pictures

Сподобатися дівчині на першому побаченні вдасться набагато з більшою ймовірністю, якщо запросити її в парк атракціонів. У мозку активується центр збудження, завдяки якому ваше спілкування принесе партнерці більше задоволення. Підійде також перегляд фільму жахів, картинг і будь-який екстремальний спорт.

Частіше називайте співрозмовника по імені

Сподобатися людині можна, якщо після знайомства часто називати її по імені. Власне ім’я – це просто мед для наших вух. Чому б не скористатися цим прийомом і не збільшити шанси на симпатію співрозмовника?

Як запам’ятати інформацію

Якщо ви освоюєте нові знання або навички, поділіться інформацією з іншою людиною. Детально все перекажіть і поясніть співрозмовнику – так ви легше запам’ятаєте деталі.

Ефект Снекмена

Цей трюк став відомий завдяки відео з інтернету, на якому двох забіяк  у ​​вагоні метро зупинив чоловік, просто пройшовши між ними. Неймовірно, але тут є невеликий секрет. Молода людина, яку незабаром прозвали Снекменом , в цей час … жувала. Їжа діє на людей заспокійливо. Самі того не підозрюючи, люди, що спостерігають, як їсть інша людина, стають менше агресивними.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close