10 жорстоких законів кохання, які не вдасться обійти

Будь-які стосунки з часом змінюються. Чим довше ви разом, тим більше відбувається змін. Деякі з них можуть лякати або турбувати, але, якщо розібратися, стане ясно, що вони — новий крок вашого кохання.

Тутка пропонує вам поглянути на 10 законів кохання, з якими стикаються всі пари.

10. Довіра — жахливо тендітна річ

Будь-які стосунки будуються на довірі, і іноді цей фундамент починає здаватися непорушним. Це небезпечне і оманливе відчуття: довіру чоловіка або дружини можна втратити в одну мить.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

9. Вам іноді буде нудно разом

У мріях ідеальна пара все робить разом, у коханих загальні інтереси і їм ніколи не буває нудно. В житті ж вам іноді цікавіша книга або зустріч з друзями, ніж вечір з коханим. Це не означає, що ви віддалилися; спокійно відпочиньте окремо, і скоро вам знову буде приємніше спільне дозвілля.

8. Ви не завжди будете на одній стороні

Навіть якщо ви одностайно приймаєте всі важливі рішення, рано чи пізно настане момент, коли ви опинитеся по різні сторони барикад у принциповому питанні. Важливо не злитися на свою другу половину і знайти вихід з ситуації спільно.

7. Шлюб і діти — це не рішення, а випробування

Багато хто помилково вірить, що в шлюбі стосунки стануть міцнішими або, що діти зблизять подружжя. Але і в шлюбі, в батьківстві пара проходить перевірку на міцність. І в цьому немає нічого кримінального. Ви вчитеся бути хорошими партнерами і батьками, як вчилися колись їздити на велосипеді: трапляються і падіння, зате потім в кайф.

6. Ви не завжди будете відчувати потяг

Дика пристрасть супроводжує закоханих тільки перший час. Потім вона змінюється більш спокійним інтимним життям, а може і зовсім перетворитися в складну ситуацію. Головне — не впадати у відчай і не думати, що ви не створені одне для одного, все можна виправити.

5. Кожному з вас іноді буде самотньо

Здається, що стосунки і тим більше шлюб — протилежність самотності, але це не зовсім так. Іноді вам все одно буде самотньо, буде здаватися, що ніхто не розуміє і не цікавиться вашими справами. Ці думки з‘являються у всіх людей незалежно від їх сімейного стану.

4. У вас будуть з’являтися сумнівні думки

«Може, розлучитися?» або «А раптом з іншим було б краще?» — такі думки можуть закрастися в голову навіть найщасливішій жінці. Особливо по ночах або в самоті. Але не варто надавати їм більше значення, ніж питання «А як би склалося моє життя, якби я народилася у Франції?»

3. Часом ви будете втрачати відчуття зв’язку

Іноді ви відчуваєте себе, свою долю, своє серце міцно пов’язаними з вашим коханим. А іноді цей зв’язок ніби зникає. Це нормально, а причиною найчастіше є банальна втома.

2. Ви будете робити один одному боляче

Ніхто не ранить болючіше коханого. І ви приймаєте його слова куди ближче до серця, та й сам партнер може в розпалі сварки вдарити у найболючіше місце, прекрасно знаючи ваші больові точки. Так, боляче буде. І вам, і йому. Головне — розбиратися з цим відразу, а не збирати образи, поки не «рвоне».

1. Кохання не виживе само по собі

Недарма нам постійно нагадують, що «кохати» — це дієслово. Дія, а не тільки почуття. Над стосунками завжди потрібно працювати. Разом, звичайно ж: один партнер якщо і зможе тягнути на собі кохання, то, на жаль, недовго.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close