10 життєвих уроків, які всі засвоїли в школі, навіть не помітивши

Багато хто думає, що школа закінчується після останнього дзвінка, але насправді вона ніколи не закінчується, так як закладає основи життя. Все, що сталося під час навчання в школі, все, чого навчивлася людина, залишається з нею надовго. Пропонуємо дізнатися, чого ж насправді навчає школа.

10. Людина – частина системи

© novate.ru

Людина – частина системи, частина організованого суспільства, будь то місце роботи чи країна, де вона живе. У школі вчать, як одягатися, як себе вести, як поважати владу. У країні, як і в школі, є свої закони, яких громадяни повинні дотримуватися. Пізніше на роботі всі з повагою ставляться до начальника в будь-якій ситуації. Школа вчить тому, що наскільки б система не була несправедливою, потрібно посміхатися і з усім погоджуватися.

9. Нікому не подобаються ябеди

© novate.ru

У будь-якому класі є ябеди, які здадуть втікачів з уроку, курців на перерві або інших підліткових правопорушників. Але коли приходить час вибирати старосту, ніхто в класі ніколи не напише ім’я донощика. Те ж саме відбувається на робочому місці. Нікому не потрібна людина, яка буде бігати до боса і стукати.

8. Красивим людям легше

© novate.ru

Головній красуні в класі або симпатичному однокласнику завжди щастило в школі. Хоча до них у класі було не дуже хороше ставлення, але крадькома їм усі заздрили і хотіли бути на них схожими. За статистикою, до привабливих людей ставлення завжди краще, ніж до середньостатистичних працівників.

7. Не здати вчасно роботу

© novate.ru

Очевидно, що багато хто зі школи усвідомили, що буває за нездану вчасно роботу. У дорослому житті все це може закінчитися втратою роботи, тобто звільненням. Це один із самих основних життєвих уроків, які засвоюють всі ще в школі.

6. Скромна уніформа – це назавжди

© novate.ru

Для тих, кого в школі не примушували слідувати суворим законам дрес коду, цей урок пройшов повз. Якщо ви одягли костюм кольору курчати на роботу, значить, в школі вас нічому не навчили.

5. Як всидіти на місці навіть тоді, коли мучить моторошна сверблячка

© novate.ru

Якщо довелося ходити в сувору школу, то не треба розповідати, які наслідки чекають, якщо хтось вирішив поговорити пошепки з сусідом по парті. Публічне приниження – це те покарання, яке відучить від таких бажань. Можливо, це дуже жорстоко. У майбутньому ж залишається бути вдячним за цей урок, так як недисциплінованого співробітника будуть вичитувати вже перед всім колективом на зборах.

4. Іноді необхідно бути сильним

© novate.ru

Повірити в себе, знайти в собі сили впоратися з будь-якою проблемою. Коли начальник не вірить в здібності підлеглого, колеги не кличуть з собою на обід, згадуються уроки, отримані ще в школі. Звичайно, зараз все набагато гірше, ніж у школі, але якщо вдалося впоратися зі своїми почуттями, то і зараз вийде.

3. Угруповання досі залишилися

© novate.ru

В школі навчили головному – виживати. На кожному кроці доводиться стикатися з людьми, при спілкуванні з якими ви відчуваєте себе знедоленим. Швидше за все, сьогодні довелося зіткнутися з командою з відділу маркетингу, які своїм ставленням нагадали групку зарозумілих діток, з якими хотілося дружити. Нічого не змінилося зі школи!

2. Бути розумним мало

© novate.ru

Як було приємно, що весь клас просить списати задачку з математики, але в реальному житті цього мало. Успіху можна досягти різними способами в різній формі. Будь-який гравець футбольної команди або музикант, може бути набагато успішнішим людини зі знанням математики.

1. Школа ніколи не закінчується

© novate.ru

Це один з найважливіших уроків, який всі засвоюють у школі. Після останнього дзвінка озираєшся і розумієш, що по суті нічого в оточенні не змінилося. Начебто люди нові, а проблеми все ті ж.

Фото заголовку novate.ru
За матеріалами novate.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close