10 життєвих уроків, які люди засвоюють надто пізно

© mors.in.ua

Як часто буває, що ми запитуємо себе – як же так вийшло, що у вас більше не залишилося ні на що часу? А тому чи не краще виділити час на те, щоб розібратися в собі, заздалегідь? Знайти час, щоб зрозуміти, що вам потрібно і чого ви хочете.

Тому, ось десять речей, про які вам би варто було знати – поки ще не занадто пізно:

1. Ми живемо тут і зараз

Ваше життя укладене аж ніяк не між народженням і смертю. Ні, воно знаходиться між вашим вдихом і видихом. Сьогодення – те, що існує тут і зараз – єдине життя, яке у вас коли-небудь буде. А тому, намагайтеся прожити кожну мить вашого життя на повну, в доброті і спокої, без страху і жалю, з тим, що у вас є в цей самий момент. Адже насправді це все, чого можна очікувати від кого б то не було, включаючи вас самих.

2. Життя коротке

Це ваше життя, і за нього треба боротися. Боротися за правду. Боротися за те, у що ви вірите. Боротися за те, що для вас важливо. Боротися за тих, кого ви любите, і ніколи не забувайте говорити їм, як багато вони для вас означають. Зрозумійте, наскільки вам пощастило – адже поки що у вас все ще є шанс щось зробити або змінити. Так зупиніться ж на мить і подумайте. І якщо вам потрібно щось зробити, почніть сьогодні – адже хтозна, скільки у вас ще буде «завтра».

3. Сьогоднішні труднощі повернуться завтра сторицею

Коли справа доходить до важкої роботи заради чогось вагомого, чи то отримання диплома, створення своєї справи чи будь-якого іншого особистого досягнення, що вимагає великих витрат часу і сил для досягнення, ви повинні задати собі всього одне питання: «Чи готовий я провести кілька років свого життя так, як більшість не хоче, щоб прожити залишок життя так, як їм і не снилося »?

4. Прокрастинація робить вас рабом вчорашнього дня

Коли ви з готовністю беретеся за справи, не відкладаючи їх у довгу шухляду, вчорашній день стає для вас доброзичливим другом, завжди готовим зняти ношу з вашої спини. Так що постарайтеся зробити сьогодні що-небудь таке, за що б ви з майбутнього подякували собі теперішньому. Повірте, завтра ви будете раді, що зробили це сьогодні.

5. На будь-якій помилці можна повчитися

Гарне трапляється з тими, хто продовжує сподіватися, незважаючи на всі розчарування, з тими, хто все ще вірить, незважаючи на гіркоту помилок, з тими, хто продовжує любити, навіть коли любов їх ранить. Так що ніколи не шкодуйте про те, що з вами сталося – все одно цього вже не змінити, адже подорожі в часі поки що не придумали. Краще поставтеся до цього, як до коштовного уроку, і йдіть, не зупиняючись, далі.

6. Ви – ваш власний кращий друг

Щастя – це коли ви подобаєтеся самі собі, і для цього вам не потрібно чиєсь ще схвалення. Перш, ніж ви зможете створити здорові відносини з іншими, постарайтеся подружитися самі з собою. Перш, ніж ви зможете впевнено дивитися в очі іншим людям і створювати з ними відносини, ви повинні навчитися виглядати гідним любові і поваги у власних очах.

7. Вчинки говорять голосніше слів

Йдучи по життєвому шляху, ви неодмінно зустрінете дуже правильних людей, які говорять тільки правильні слова і говорять їх до місця … Але в підсумку ви повинні судити їх не за словами, а за вчинками – вони скажуть вам все, що потрібно, і куди голосніше.

8. Навіть невеликий добрий вчинок робить цей світ кращим

Посміхайтеся людям, у яких видався нелегкий день. Будьте ласкаві до них. Доброта – єдине вкладення, яке завжди окупається. І всюди, де є люди, є і можливість проявити доброту. Навчіться просто віддавати, без жодних умов, нехай навіть всього лише посмішку – не тому, що у вас занадто багато того, що можна роздати, але тому, що в цьому світі повно людей, які відчувають себе так, немов у них не залишилося взагалі нічого.

9. За кожною красою ховається і біль.

Ви перечіпаєтесь і падаєте, робите помилки і зазнаєте поразки, але, незважаючи на все, піднімаєтеся і йдете далі – ви живете, і життя вас вчить. Ви людина, ви не досконала. Але ви були лише поранені, а не переможені.

Дійсно іноді буває так, що пережите розбиває ваше серце, але хіба це не достатня ціна за безцінні моменти радості і насолоди? Так що йдіть вперед, навіть коли вам боляче, тому що ви знаєте – та внутрішня сила, яка довела вас до цього місця, здатна вести вас і далі.

10. Час і досвід лікують біль

Коли кілька років тому я запитав у своєї бабусі, як забути все погане, що зі мною скоїлося, вона намалювала два кола і сказала: «Поглянь на них». Чорні кола – наш життєвий досвід. Мій більше, тому що я старше і багато що побачила. А маленький червоний кружок всередині – це все погане, що з нами було. Припустимо, що з нами сталося щось погане – одне і те ж. Але на моєму чорному колі воно займе куди менший відсоток його площі. Для тебе воно здається, набагато більшим тому, що воно – неабияка частина твого життєвого досвіду. Я не кажу, що воно не важливо, але я дивлюся на нього зовсім інакше. Зрозумій – то, що для тебе зараз найважливіше і закриває весь білий світ, з часом відсунеться в минуле і буде здаватися далеко не настільки важливим, як зараз.

Фото заголовку mors.in.ua
За матеріалами uduba.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close