10 життєвих правил, про які потрібно пам’ятати у важкі часи

© psychologos.ru

У всіх нас бувають важкі часи. Якщо вони настали і для вас, не забувайте про прості правила, які допоможуть вам пережити чорні смуги в житті.

Всі ми проходимо через важкі часи. Це життя, і тут нічого не вдієш. Життя деяких людей важче, ніж у інших, але всі ми іноді відчуваємо біль, втрати і нещастя. Але, що б не сталося, не варто забувати про деякі речі.

Сім’я, друзі, почуття, обов’язки — все це залишається з вами, що б не сталося. Ми вирішили розширити цей список, і ось 10 правил, про які варто пам’ятати завжди.

Біль — це частина життя, вона допомагає рости

Звичайно, нам хочеться завжди йти по білій смузі. Але такого не буває, так само, як не бувати і того, що любов завжди буде приносити лише щастя. Але що завжди є у вас в розпорядженні — це вибір, як реагувати на біль. Шукайте щось хороше в будь-якій ситуації і пам’ятайте, що вам є на кого покластися. І незважаючи ні на що, пам’ятайте, що бувають ситуації й гірше.

Життя — це біль. Той, хто говорить по-іншому, намагається вам щось продати. Вільям Голдман

Мислення і правильне ставлення до проблеми — це вже половина вирішення

До багатьох успіх приходить не з-за неймовірного розуму і геніальності. Все простіше: правильне ставлення і зусилля — це те, що приведе вас до хеппі-енду. Дивіться на те, що відбувається з правильної сторони. І пам’ятайте, що проблема існує тільки тоді, коли ви думаєте, що вона існує.

Позитивне мислення створює більше чудес, ніж будь-який інший наркотик. Патриція Нейл

Іноді ваші найбільші страхи — це лише ілюзії

Найчастіше ми боїмося невідомості. Ми ще не знаємо, що станеться щось хороше або погане, але заздалегідь налаштовуємо себе на погане. Боріться зі своїм страхом і перестаньте боятися того, чого немає. Вам вже не 10 років, і у вашій шафі немає монстра.

Проблеми можна перетворити на можливості

Все частіше я починаю замислюватися про те, що для успіху немає нічого важливіше досвіду. Тому, коли на вашому шляху встає проблема, у вас є два виходи: стати жертвою і підкоритися проблемs або боротися з депресією і невдачею і вийти переможцем. Вирішуйте, ким ви хочете бути.

Ви не зможете вирішити проблему, якщо не візьмете на себе трохи відповідальності

Як же ми любимо звинувачувати інших. Але знову ж таки, вам не 10 років, і скаржитися на оточуючих вас людей просто негарно. Тому, якщо ви все ж таки зібралися вирішити проблему, вам доведеться взяти на себе трохи відповідальності, а як наслідок, і ризику.

Але ризик — це те, що стоїть за кожною успішною справою. Ризикніть, і навіть якщо ви помилитесь, ви отримаєте безцінний досвід. Безпрограшна ситуація!

Все, що у нас є, — це зараз

Я рекомендую вам прочитати інтерв’ю з Олексієм Коровіним, який чудово розкриває тему того, наскільки сильно ми зациклені на нашому минулому і майбутньому і на те, чого насправді немає. Мріяти не так вже й погано. Але не перетворюйте свої мрії у виправдання того, що ви нічого не робите прямо зараз. Крім цього «зараз» більше нічого і немає.

Завжди є щось, за що можна бути вдячним

Життю, родині, близьким, випадковому перехожому, кому завгодно. Якщо у вас є дах над головою, їжа і здоров’я, все вже не так вже й погано. Вам не потрібно бути супермоделлю або мільйонером для того, щоб стати щасливим. Щастя не в цьому, і в світі завжди є хтось, чиє життя краще, ніж ваше.

Але у світі також безліч людей, яким живеться набагато гірше. Тому дивіться на те, що у вас є, і не прагніть до того, чого у вас немає.

Успіх не приходить за один день

Більш того, він приходить далеко не так швидко, як хотілося б. Справжній успіх йде повільно. І впевнено. Але тільки в тому випадку, якщо ви постійно докладаєте для цього зусилля. Продовжуйте свою подорож в цю сторону, і ви не помилитеся.

Терпіння, завзятість і праця — три речі, які становлять абсолютну комбінацію успіху. Наполеон Хілл

Не чекайте похвали від інших. Оцінюйте себе і свою роботу самі

Люди, які чекають похвали від інших, не викликають нічого, крім жалю. Це лише свідчить про те, що людина не впевнена в собі настільки, що потребує когось, хто скаже ій, що це не так. Працюйте над упевненістю в собі. Будьте своїм найбільшим фанатом і любіть себе.

Я не люблю себе. Я сходжу по собі з розуму. Мей Уест

Ви не один

І ніколи не забувайте про це. Але якщо вийшло так, що у вас немає підтримки, йдіть в Інтернет. Форуми, схожі інтереси, соціальні мережі. У світі безліч самотніх людей, яким також потрібна порада. Знайдіть їх, якщо вам потрібна підтримка.

Життя — важка штука. Але замість того, щоб впадати в депресію і жаліти себе і оточуючих, зрозумійте, що деякі ситуації дозволяють вам стати сильнішими, і зробіть це. Станьте сильнішими.

Фото заголовку psychologos.ru
За матеріалами lifehacker.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close