10 хворобливих істин, які ми воліємо не бачити

Ви можете ігнорувати істину, але від цього вона не перестає існувати. Десять нижчеперелічених істин саме з цього розряду – знайомі і давно пройдені уроки, які ми воліємо не згадувати і не замислюватися.

1. Життя до біса коротке

Ми чудово це розуміємо, але продовжуємо нескінченно дивуватися смерті. Жити треба сьогодні! Смерть не варто ігнорувати, але і боятися її немає сенсу. Боятися потрібно бездарно прожитого життя, в якому ми не наважувалися діяти. Смерть – це просто результат, а найстрашніше – це коли ви стаєте внутрішньо мертві ще за життя.

2. Ви завжди будете жити життям, створеному вашими ж руками

На вас можна впливати, але рішення приймаєте ви. Ідеальний варіант – це коли вибраний вами шлях відповідає вашим прагненням і не суперечить голосу вашої інтуїції. Шлях, до речі, можна змінювати чи по ходу руху прокладати новий. Краще стояти біля підніжжя сходів і хотіти на них піднятися, ніж сидіти на вершині, яка вам байдужа. Ваше життя повністю зіткане з ваших численних виборів.

3. Зайнятість не тотожна продуктивності

Божевільні робочі графіки є майже у всіх, але дуже небагато зайняті дійсно по справі. Ми просто не розуміємо, як ефективно розставляти пріоритети та розумно розподіляти свої ресурси. Зайнятість – це суцільна ілюзія. А вічно зайняті і поспішаючі люди схожі на хом’ячків, які біжать всередині колеса.

4. Провал майже завжди передує успіху

Багато помилок неминучі, але проблема не в них. Проблема в тому, якщо ви не витягаєте з помилок уроки. Коли ви надмірно побоюютеся можливої невдачі, ви не в змозі йти назустріч успіху. Кожен успіх складається з тисячі наполегливих спроб, далеко не завжди вдалих, але нам про ці спроби природно ніхто не розповідає.

5. Робити і думати – це не одне і те ж

Успіху невластиво когось розшукувати, а дії деколи стоять тисячі слів і просторікувань. Теорія без дій безглузда і марна. Успіх приходить до тих, хто працює над реальними цілями. І пам’ятайте, вирішивши чогось чекати, але не діяти, ви ризикуєте безрезультатно і даремно провести все своє життя.

6. Щоб пробачити, необов’язково почути вибачення

Ви станете набагато вільнішими, якщо навчитеся відпускати і пробачати без очікування формальних вибачень. Випробовуйте подяку за будь-який досвід – поганий чи хороший. Невдоволення і образи вчорашнього дня – це марна трата щастя сьогоднішнього. Прощаючи когось, ви відпускаєте вже трапилося і приймаєте своє нинішнє «я». Позбавтеся від тягаря відчуття себе вічно скривдженою жертвою.

7. З деякими людьми вам абсолютно не по дорозі

Будьте сміливими, щоб позбутися тих, хто вам просто не підходить, з ким вам зовсім не по дорозі, і хто каменем тягне вас до дна. Не будьте з тими, хто заважає або перешкоджає вам розправити крила. Якщо ви відчуваєте дискомфорт і відчуваєте очевидну невпевненість, задумайтеся. Якщо вам не дають бути самим собою, рвіть всі зв’язки. Коли ви після спілкування відчуваєте емоційне виснаження, слухайте свою інтуїцію і негайно йдіть.

8. Люди не зобов’язані любити вас, а ось ви себе повинні любити

Намагайтеся бути хорошою і приємною людиною для інших, але що набагато важливіше – бути кращою людиною для самого себе. Любити себе – умова обов’язкова. Тільки так ви зможете заявити про себе світу. Завжди знайте і розумійте свою цінність! А що думають оточуючі – вже неважливо.

9. Ваше матеріальне майно не тотожне вашій особистості

Речі – це просто речі, які ніяк не впливають на вашу особистість. У нашому соціумі, надзвичайно орієнтованому на споживність, – це особливо має сенс. Заповніть своє життя значущими подіями, а не речами. «Отримайте диплом, вибийте хорошу посаду і зарплату, придбайте авто, придбайте житло і не зупиняйтеся купувати-купувати-купувати». В результаті коли-небудь ви відкриєте очі і усвідомите, що вас обдурили. Ви отримали те, що вам не потрібно, щоб вразити тих, хто вам байдужий.

10. Все стрімко змінюється

Прийміть зміни як даність. Те, чим ви володієте сьогодні, завтра може випаруватися. Все змінюється, часто спонтанно і непередбачувано. Приходять і відходять люди, виникають і зникають обставини. Життя не робить зупинок ні для кого. У лічені секунди стабільність перетворюється в хаос, а будь-яка погана чи хороша – ситуація завжди закінчується. Зміни – це те, що відбувається постійно.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close