10 речей, які потрібно пам’ятати, коли ви не можете отримати те, що вам потрібно

© pikabu.ru

Отже, що ж робити, коли все йде не так, як планувалося, а те, що ви дуже хочете, здається недосяжним? Просто заспокойтеся! Давайте будемо чесні: 98 % часу ми переживаємо за досить незначні інциденти, і замість того, щоб вчитися на досвіді, ми хвилюємося і впускаємо в життя стрес. Не дозволяйте дрібницям, які вийшли з-під контролю, домінувати над вами.

По правді кажучи, різниця між спокоєм і стресом полягає в вашому до них ставленні. Так, це про те, як ви дивитеся на ситуацію і що збираєтеся робити з нею. Ваша найкраща стратегія на сьогодні – це найбільш продуктивно використовувати поточний момент, навіть якщо він вас розчаровує. Не думайте, що ви втрачаєте час. І якщо у вас вистачить сміливості визнати, що ви трохи злякалися, продовжувати посміхатися, навіть коли ви плачете, просити допомоги, коли вам це потрібно, та приймати ситуацію – тоді у вас є все, що вам потрібно саме зараз.

Саме тому настав час нагадати собі…

1. Вам не потрібний багаж учорашнього дня, який заважає вам бачити день сьогоднішній. Єдине, що зупиняє вас в 98 % випадків – це ваше звичне мислення. Так що зробіть глибокий вдих і заспокойтеся. Ви стаєте справжнім господарем свого життя, коли розумієте, на чому сконцентруватися. Направте свою енергію на те, що більш важливо в сьогоденні.

2. Робіть правильно і гідно, навіть якщо все не так, як планувалося. Не плачте над розчаруваннями і проблемами, з якими ви стикаєтесь. Згадайте про мотивацію – з нею ви зможете робити все, що потрібно, в будь-який час і в будь-яких обставинах.

3. Більшість людей обдурюють себе і інших просто тому, що більше уваги приділяють тому, чого їм не вистачає, а не тому, що у них є. Подумайте над цим і позбавтеся від старих звичок і моделей поведінки, хоча це й вимагатиме значних зусиль.

4. Ви в кінцевому підсумку відчуєте розчарування, якщо будете покладати надто великі надії і сподівання на оточуючих, а вони вас стануть підводити. Не намагайтеся порівнювати себе з іншими. Пробачте! Так, пробачте їх не тому, що вони заслуговують на прощення, а тому, що ви заслуговуєте душевного спокою. Звільніть себе від тягаря бути вічною жертвою.

5. Якщо хтось працює над собою і змінюється на краще, немає необхідності чіплятися за минуле. Люди можуть змінюватися і рости. Прийміть це і будьте ввічливі з ними. Часто ви навіть не розумієте, що ви блокуєте свої нинішні «дари долі», зациклившись на досвіді минулого. Почніть відпускати.

6. Спокій – це людська надсила. Це здатність не реагувати надмірно або не приймати речі занадто особисто. Все це зберігає ваш розум чистим та ясним. Ніколи не пізно змінити своє ставлення до того, що ви не можете змінити. Просто робіть і далі все можливе. Живіть і будьте вдячні за дрібниці. Позбавтеся від постійних виправдань, драм і безладу в думках, які вам дуже заважають.

7. Розумова сила неймовірно важлива. Подбайте про стан свого розуму і про те, як ви спілкуєтеся з самим собою. Не дозволяйте негативним думкам послабити вас. Вважайте, що ви обрана і щаслива людина, а тому і живіть далі як обрана і щаслива людина.

8. Коли приходить час для змін (або перегляду своїх очікувань), разом з ним приходить і дискомфорт. Це всього лише частина процесу зростання. Все налагодиться. Будьте терплячі і нагадуйте собі, що ваше від вас нікуди не дінеться. Просто робіть те, що повинні робити, а потім приймайте реальність такою, яка вона є. Не намагайтеся форсувати події і речі, дайте їм розвиватися самостійно.

9. Неправильний вибір може привести вас в потрібне місце. Найбільші невдачі часто приховують у собі самі дієві уроки. Коли ви не можете отримати те, що хочете, вважайте, що це може бути прихованим везінням. Саме так: будьте вдячні за те, що щось не спрацювало – можливо, це вберегло вас від чогось (або когось) лихого.

10. Згадайте, як, скажімо, 10 років тому ви страждали через те, що зараз не має ані найменшого значення. В кінці кінців ви опинилися там, де вам потрібно, і поряд з потрібними людьми. Терпіння і наполегливість – ось основні двигуни. Не забувайте періодично робити зупинки і аналізувати свій шлях і прогрес. Ви пройшли через багато що, і ви виросли. Похваліть себе і рухайтеся далі.

Іншими словами, йдеться про те, щоб відпустити фантазії, прийняти реальність, вірити в свій шлях і не мучитися над тим, що поки поза вашої досяжності. Просто живіть життям, яке дає вам можливість рухатися вперед і змушує вас посміхатися кожен день.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close