10 правил, щоб залишатися людиною

© golos.io/ru–zhiznx

Де б ми не знаходилися, і з ким би ми не були, існують деякі правила, які є невід’ємною частиною людського буття. Вони об’єднують нас, пов’язують нас, і коли ми дотримуємося їх, ми продовжуємо залишатися людьми.

1. Відносини — це все

Люди повинні взаємодіяти з людьми. Ми повинні любити, довіряти, відкриватися, вчитися у них, йти до них і йти від них. Зростання відбувається в суспільстві, в загальному просторі. Не бійтеся відкрити для себе цей простір.

2. У всіх нас є тіло. Навчіться любити його

На всій планеті є тільки одне таке тіло, як у вас – і воно ваше. Ви володієте абсолютним ексклюзивом. Дізнавайтеся його і слухайте його. Ви не можете добре піклуватися про те, що вам не подобається, тому вам потрібно його щиро полюбити. Пам’ятайте про здорове харчування і фізичні навантаження.

3. Нам всім колись розбивали серця

Є уроки, які слід вивчити. Розбите серце означає, що урок до кінця не засвоєний, і вам потрібно вчитися бути готовим до таких життєвих ситуацій. Будьте вдячні за те, що хтось пішов з дороги, щоб в ваше життя могла прийти саме ваша людина.

4. Все, що нам потрібно для щасливого життя, знаходиться в нас самих

Вмійте аналізувати і розуміти, що погано, а що добре. Якщо ви не зробите висновків, ризик полягає в тому, що до вас буде притягатися один і той же тип людей, ви будете постійно тягнути один і той же багаж і бігати по колу одних і тих же відносин. Просто марна трата часу. Міняйте правила гри!

5. Кожна людина на планеті має через щось пройти

Погляньте по-новому на речі. Якщо щось більше для вас не працює, позбавтеся від цього. Те, що дійсно буде працювати, швидко займе звільнене місце. Спочатку це буде приносити біль, але в результаті все тільки до кращого. Це як нові черевики, до яких треба звикнути. Не тримайтеся за тих, хто тягне вас вниз.

6. На кожному шляху є вибоїни

І їх потрібно або об’їхати, або перестрибнути. Насправді є і третій варіант – стояти на місці, але він непродуктивний. Перестрибуючи через купини, ви будете почувати себе дискомфортно, хоча це єдиний шлях до кінця і до мети. Купини і вибоїни колись закінчаться, і попереду буде рівна і гладка автострада.

7. Іноді ви будете відчувати себе самотньо

Це нормально. Це те, що робить нас людьми. Ви ж пам’ятаєте, що кожна людина на планеті має через щось пройти. Можливо, не у той же час, що і ви, і, можливо, не так, як ви, але всі любили, втрачали, були хворі, налякані або вбиті горем. Ми всі виходимо з таких ситуацій з синцями і шрамами. І нам всім буває самотньо.

8. Зробіть те, про що ви не можете перестати думати

Якщо ви не можете перестати думати про що-небудь, варто спробувати. Так що робіть перший крок. Годі гадати про те, що доведеться втратити, і почніть візуалізувати те, що потрібно виграти. І не намагайтеся спрогнозувати свій шлях. Коли ви вчиняєте правильно, у вас з’являться драйв, енергія, креативність і ресурси. Але на порожньому місці вони не виникнуть.

9. Вам не можуть подобатися всі, і ви не можете подобатися всім. Тому економте свій час і енергію для тих, хто вам дорогий

Занадто багато часу ми проводимо з неприємними нам людьми через зобов’язання. Спробуйте поставити на це обмеження. Можливо, ви не зможете відразу піти з роботи, яку ненавидите, але принаймні задайтеся такою метою. Життя варто витрачати на те, що вам приємно і приносить радість.

10. Любов важка. Але це ваша суперсила

Завжди є маса причин не любити. Якщо ваше серце було розбите, ви, можливо, не хочете знову піддавати себе ризику, але те, що вам потрібно пам’ятати – розбиті серця загоюються. І любити можна і потрібно. Саме в цьому почутті полягає людська суперсила.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close