10 ознак психічно неврівноваженої людини

Почувши слово «психічно неврівноважена людина», багато з нас зазвичай згадують небезпечних героїв з кримінальних хронік або голлівудських фільмів. Але таких людей ми зустрічаємо і в звичайному житті. Втім, в чистому вигляді таке відхилення спостерігається тільки у 1 % населення Землі.

Тутка і команда психологів Psych2Go пропонують поспостерігати за собою і навколишніми, щоб дізнатися чимало цікавого.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Істотною відмінністю таких людей є відсутність почуттів, співпереживання, довіри і прощення. При цьому вони прекрасно знають, як використовувати вразливість інших, і, зовсім не замислюючись, роблять боляче.

Пальма першості з інтриг і маніпуляцій належить саме таким людям. І якщо хтось керує несвідомо або з найкращими намірами, то неврівноважені люди роблять це тільки для особистої вигоди, насолоджуючись тонкощами процесу.

Психічно неврівноважені люди часто непослідовні у своїх вчинках. Вони понад усе ставлять свої бажання. А відповідальність за свої фінансові промахи і необачність ви ніколи не зможете покласти на них – вони одразу звинуватять співрозмовника у своїх власних помилках, щоб вивести його з душевної рівноваги.

Тут ми спостерігаємо нарцисизм у найбільш негативному прояві. Впевненість у власній перевазі у хворого, приправлена байдужістю до оточуючих, а почуття особистої грандіозності часто ґрунтується на ілюзіях. Але якщо психопат дійсно талановитий, його неймовірні амбіції допоможуть досягти неможливого.

Брехня є для них чимось буденним. Вони навіть не лицемірять, а вдягають маски. Вчинки пацієнтів у більшості випадків не збігаються з їхніми словами. Вони брешуть усім і навіть особливо цього не приховують.

Неврівноважені психічно люди можуть бути просто чарівні. І багато не відразу помічають, що потрапили на гачок до цих «чарівних інтелігентів». Вони делікатно роблять вам компліменти і при необхідності можуть бути настільки красномовними, що змусять оточуючих зачаровано слухати їх протягом години. Але не майте надій на щиру розмову.

Люди цього типу вважають, що норми поведінки, моральні цінності та юридичні закони — це надумані обмеження. Якщо вони не бачать в них сенсу, то будуть без докорів совісті красти, порушувати правила дорожнього руху і шахраювати. А найбільше вони полюбляють «суперництво» на роботі.

Ці особи постійно мають потребу в гострих відчуттях. Їм нудно. У гонитві за дозою адреналіну вони здатні навіть образити когось і вчинити часом необдуманий вчинок. Їх приваблюють стресові ситуації. Найкращий варіант для них — переключитися на будь-який екстрим.

Перші приклади цькування, або так званого булінгу, можна спостерегти ще в шкільному середовищі. Підбурювачами для переслідування і приниження інших дітей найчастіше стають саме особи з нестійкою психікою. У дорослому житті агресори спрямовують свої випади на колег чи сусідів. Їх жертвами стають зазвичай м’які натури, які не можуть дати відсіч, або люди, що викликали у них заздрість.

Влада — ось їх мрія. Усі люди з неврівноваженою психікою жадають її. Однак тут іде мова про несправедливу, одноосібну і паразитуючу владу. Коли всі мотузочки в їхніх руках і вони з ранку до вечора можуть домінувати, призначати і звільняти людей згідно зі своїм примхами і настроєм.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close