Проста таємниця щастя. Історія, яка стала притчею

© youtube.com

«Один єврей, власник найзнаменитішої пекарні в Німеччині, часто говорив: Знаєте, чому я живий? Я був ще підлітком, коли нацисти в Німеччині безжально вбивали євреїв. Нацисти відвезли нас поїздом в Аушвіц. Вночі у відсіку був смертельний холод. Нас залишили на кілька днів у вагонах без їжі, без ліжок, а, значить, без можливості якось зігрітися. Всюди йшов сніг. Холодний вітер морозив нам щоки щомиті.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Нас було сотні людей у ті холодні, жахливі ночі. Без їжі, без води, без захистку. Кров замерзала в жилах. Поруч зі мною був літній єврей, якого всі любили в моєму місті. Він весь тремтів і виглядав жахливо. Я обхопив його своїми руками, щоб зігріти його. Обійняв його міцно, щоб віддати трохи тепла. Розтер йому руки, ноги, обличчя, шию. Я благав його залишитися в живих. Я підбадьорював його. Таким чином, я всю ніч зігрівав цю людину. Я сам був втомленим і замерз. Пальці задубіли, але я не переставав масажувати тіло цієї людини, щоб зігріти його.

Так минуло багато годин. Нарешті настав ранок, сонце почало блискотіти. Я озирнувся навколо себе, щоб побачити інших людей. До свого жаху, все, що я міг бачити, — це були замерзлі трупи. Все, що міг чути, — це була тиша смерті. Морозна ніч вбила всіх. Вони померли від холоду. Вижили тільки двоє: старий і я. Старий вижив, тому що я не давав йому замерзнути, а я вижив, тому що зігрівав його.

Дозволиш мені сказати таємницю виживання в цьому світі? Коли ти зігріваєш серця інших, тоді й ти зігрієшся. Коли ти підтримуєш, зміцнюєш і надихаєш інших, тоді і ти отримуєш підтримку, зміцнення і наснагу у своєму житті. Це і є таємниця щасливого життя!»

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close