Приголомшлива притча про кохання!

© wallpapershome

Багато років тому почуття і емоції зібралися разом, щоб провести відпустку на острові. Всі добре проводили час, але раптом в один день оголосили про шторм, що насувається, і всім довелося покинути острів.

На острові почалася паніка, всі кинулися до своїх човнів і тільки Любов не хотіла поспішати. У неї було стільки справ, і вона була останньою, хто зрозумів, що треба їхати. Однак вільних човнів не залишилося і Любов стала озиратися в надії.

реклама

Коли Багатство підійшло до своєї шикарної яхти, Любов попросила: «будь ласка, візьми мене з собою». Але Багатство відповіло: «Моя яхта повна золота та інших цінностей, для тебе тут немає місця».

Марнославство підійшло до свого красивого човна. Любов попросила: «Марнославство, не могло б ти взяти мене з собою в човен? Будь ласка, допоможи мені». Марнославство відповіло: «Ні, у тебе брудні ноги, я не хочу забруднити човен».

Трохи пізніше Горе проходило повз і Любов попросила про допомогу. Але Горе відповіло: «Мені дуже сумно, я хочу плисти на самоті».

Проходило повз і Щастя, Любов знову почала благати про допомогу, але Щастя було дуже щасливе і не хотіло хвилюватися ні про що.

Раптом хтось крикнув: «Любов, я візьму тебе з собою». Любов не розгледіла обличчя рятівника, лише з вдячністю стрибнула в човен.

Коли всі опинилися в безпеці, Любов зійшла з човна і побачила Знання. Вона запитала: «Знання, ти не знаєш, хто допоміг мені, коли всі відвернулися від мене?» Знання лише посміхнулося: «Це був Час, оскільки саме Час знає справжню цінність і можливості любові. Тільки Любов може принести мир і щастя».

Коли ми багаті, ми перестаємо цінувати любов. Коли ми відчуваємо себе важливими, ми не цінуємо любов. І навіть в горі і радості ми забуваємо про любов. І тільки з часом ми усвідомлюємо справжню цінність любові. Але навіщо чекати? Давайте цінувати Любов кожного дня нашого життя!

Фото заголовку
За матеріалами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама