Не бійтеся кинути роботу, якщо на горизонті немає нової

Поради для тих, хто мріє звільнитися з ненависної посади, але не зважується на якийсь час залишитися без роботи.

Вам не потрібно схвалення інших

Звільнення — це відповідальний крок, на який іноді дуже складно зважитися. Тим більше якщо ви йдете в нікуди. В такі моменти багато шукають підтримки у рідних і близьких.

Ви напевно хочете почути, що робите правильно і все буде добре. Але замість цього, з вашим рішенням можуть не погодитися. І навіть у вельми грубій манері.

Не варто загострювати на цьому увагу. Адже тільки вам жити з цим рішенням. Тільки ви відповідальні за свій вибір, роботу, долю і за своє щастя.

Страх — це захоплююче почуття

Багато хто з нас любить полоскотати собі нерви. Ми дивимося фільми жахів або катаємося на страшному атракціоні, щоб отримати порцію адреналіну. Без цього життя було б нудне і одноманітне.

Зміни — це страх більшості людей. Але вам потрібно відкинути його, якщо хочете рухатися вперед. Звичайно, страшно йти з насидженого місця. Але якщо ви зважитеся змінити щось, вас чекає захоплюючий шлях. Кожен день буде приносити нові емоції. Буде страшно, але от нудно точно не буде.

Ви нічого не дізнаєтеся, поки самі не спробуєте

Ви не можете знати, на що ви здатні, поки не спробуєте що-небудь зробити. Якщо вас не влаштовує та сфера, в якій ви працюєте, змініть її. Можливо, ви досягнете успіху у чомусь абсолютно іншому. Згадайте, ким ви бачили себе в юності.

Іноді життя буває непередбачуваним. Через кілька років ви озирнетеся і не повірите, що колись займали вашу сьогоднішню посаду.

Ви — це не ваша кар’єра

Розповідаючи про себе, ми в першу чергу говоримо, ким ми працюємо. Але робота — це зовсім не ви самі. Це те, чим ви займаєтеся. Це лише частина вашого життя.

Якщо ви вирішили звільнитися, не виправдовуйтеся перед людьми. Ви не повинні пояснювати всім свої мотиви і плани на майбутнє.

Пам’ятайте, що ви лише тимчасово залишилися без роботи. Це перепочинок, щоб знайти те, що вам по душі, і стати ще краще і щасливіше.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close