Які пози для сну позбавлять вас від 11 поширених недуг

Від яких проблем зі здоров’ям може позбавити правильна поза для сну.

1. Біль у спині

Щоб болі в спині зменшилися, хребет повинен знаходитися в природному положенні. Для цього потрібно спати на спині або на боці. Підкладіть під коліна або між колінами подушку. Це позбавить вас від напруги в попереку.

2. Біль у плечі

Справитися з цією проблемою можна, якщо ви будете спати на іншому плечі, на спині або животі. Проте є вірогідність, що протягом ночі ви будете повертатись на хворе плече. Можна також підібрати інший матрац. Він не повинен бути занадто твердим чи занадто м’яким.

3. Біль у стегні

Щоб зникли болі в стегні, спіть на спині. У цій позі, хребет випрямиться і навантаження на стегна зменшиться.

4. Біль у шиї

Позбутися від болю в шиї допоможе добре підібрана подушка. Якщо потрібно, візьміть кілька штук. Голова не повинна звисати або бути занадто високо.

5. Біль у коліні

Причиною цієї проблеми може стати те, що ноги торкаються одна одної під час сну. Тому покладіть між ними подушку або згорніть покривало.

6. Хропіння

Щоб перестати хропіти, потрібно перевернутися на інший бік. Підкладіть під голову дві або три невеликі подушки. Таким чином ви очистите носові дихальні шляхи.

7. Дисфункції СНЩС

При дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба або інших захворюваннях щелепи потрібно спати обличчям вгору, щоб щоки не торкалися подушки. Зайве навантаження на щелепи під час сну тільки посилить біль.

8. Синдром обструктивного апное уві сні

Це захворювання, при якому відбуваються зупинки дихання більш ніж на 10 секунд. Для початку проконсультуйтеся з фахівцем і з’ясуйте причину апное. Цілком можливо, що, коли ви лежите на спині, язик западає назад, утворюючи перешкоду. Причиною може бути також хропіння. Тому не спіть на спині, щоб не перегороджувати шлях повітрю.

9. Печія

Щоб полегшити симптоми печії, спіть на лівому боці на ортопедичній подушці.

10. Зморшки

Вони можуть з’явитися, якщо ви завжди спите на одній і тій же стороні обличчя. Щоб запобігти появі зморшок, спіть на спині або чергуйте боки обличчя.

11. Акне

Постільна білизна, особливо наволочки, вбирають жир і бруд зі шкіри. Це псує стан шкіри. Міняйте білизну раз на тиждень і постарайтеся спати на спині, щоб шкіра обличчя не стикалася з подушкою.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close