Як визначити ідеальну довжину спідниці. Формула, створена математиком, допоможе мати надзвичайний вигляд

Згідно з класичними канонами моди, ідеальну довжину спідниці вираховують так – до середини коліна або на долоню вище. Так вибирали спідниці ми, наші мами і бабусі. Але виявляється існує спосіб підібрати не просто ідеальну довжину “взагалі”, а для себе особисто.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Її розрахувала британський математик Лілі Серна. Вона стверджує що існує так званий “золотий перетин” або “золота довжина”, яка буде робити вас вищою, стрункішою і взагалі гармонізувати образ.

Як її знайти?

  • Для початку виміряйте довжину тіла від плечей до кінчиків пальців, взувши підбори звичної висоти (припустимо, у вас вона 150 см).
  • Отримане число розділіть на число золотого перетину 1,618.
    150/1,618 = 92,7см.
  • Візьміть сантиметрову стрічку і відміряйте від плеча цю довжину.

Ось на цій точці і має закінчуватися ваша ідеальна сукня. Варто сказати, що для різного взуття це значення буде різним. Але оскільки в повсякденному житті ми полюбляємо носити щось універсальне, щоразу перемірювати вам не доведеться.

Це не означає, що від суконь і спідниць іншої довжини вам треба відмовитися. Просто тепер ви точно зможете підкреслити свої принади і в магазині будете швидше орієнтуватися на те, що личить, а не на те, що подобається. Якщо ж якісь сукні тепер для вас занадто довгі, їх завжди можна підрізати вдома або в ательє.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker