Як стати вищим за 1 тиждень і отримати ідеальну поставу

Англійка Еліс Робінсон (Alice Robinson) протестувала кілька популярних технік. За тиждень їй вдалося вирости на 1,5 см. Це відбулося за рахунок розтягування хребта і збільшення висоти міжхребцевих дисків на 1-2 мм. А хороша постава додасть росту ще кілька сантиметрів.

Тутка розповість, що потрібно робити, щоб стати вищим.

Ріст збільшується навіть під час сну. За 10 хвилин, проведених лежачи на спині, ми стаємо вище на 5 мм. Це відбувається тому, що протягом дня хребет стискається. У положенні лежачи він відновлює свою форму.

Закріпити ефект можна за допомогою вправ. Але дорослій людині, зони росту якої вже закриті (після 25 років), не варто розраховувати на феєричний результат.

Щоб збільшити ріст з допомогою їзди на велосипеді, потрібно відрегулювати висоту сидіння так, щоб до педалей доводилося тягнутися. Не перестарайтеся, інакше можна пошкодити суглоби.

Цю вправу дуже легко виконувати: вам не потрібно підтягуватися, просто обхопіть долонями турнік і висіть так довго, як зможете. Поступово збільшуйте час. Вправа дозволяє зміцнити м’язи спини і преса.

Виконуючи стійку, потрібно всіма силами тягнути ноги вгору. Важливо тримати кут практично в 90° і різко не завалювати ноги в різні сторони, інакше можна отримати травму.

Крім того, що вправа корисна для хребта, вона також допоможе розтягнути м’язи спини, преса, задньої поверхні стегон і сідничні м’язи.

Під час нахилу спробуйте залишити ноги прямими, а пальцями рук торкніться пальців ніг. Почніть з малого, з кожним разом збільшуючи кількість і глибину нахилів.

Стрибати можна на скакалці, граючи в баскетбол або просто стоячи на місці. Вибирати вам. Але вправа точно дозволить зміцнити кістки, м’язи і з часом додати пару сантиметрів в рості.

Ця проста вправа дозволить не тільки зміцнити нижню частину спини, але і накачати м’язи преса і сідничні м’язи.

Плавання очолює топ вправ, які допоможуть збільшити ріст. Все тому, що у воді навантаження на диски між хребцями і кістки скелета значно менше. Суглоби під час плавання стають більш рухливими. Це полегшує процес росту.

На ріст впливають і деякі інші фактори. Серед них:

  • раціон;
  • правильний сон.

Щоб бути високим, потрібно в достатній кількості споживати кальцій, залізо, вітамін D, а також інші макро-, мікроелементи і вітаміни, які потрібні для нормального функціонування організму.

Спати слід на жорсткій поверхні. Краще всього підібрати правильний ортопедичний матрац і подушку.

Все це допоможе стати трохи вище і зберегти ідеальну поставу.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close