Як кинути хлопця і не зіпсувати карму

Думки, висловлені в рубриці «Від читачів», передають погляди самих авторів.

Наша читачка Богдана Кутняхова пережила нелегкий період у своєму житті – розрив болісних стосунків, – і хоче поділитися своїм досвідом з іншими людьми. Адже, стає набагато легше, коли ділишся переживаннями з іншими, які можливо були в схожій ситуації.

“Недавно у мене в житті сталася дилема, яку я в повній мірі перестраждала і врешті-решт вирішила. На жаль, в Інтернеті я не змогла знайти хорошого порадника. Тож, набивала синці власноруч. Ця важка ситуація надихнула мене написати статтю з порадами. Коли писала, думала як би в цій ситуації краще написали б в Тутці. В результаті у мене вийшла стаття на тему “Як кинути хлопця і не зіпсувати карму”. Я  хотіла б поділитися цією життєвою історією зі світом”.

У всіх нас бувають сумніви стосовно того, чи варто продовжувати стосунки з цією людиною. От стоїте ви десь в проході однокімнатної квартири і дивитеся як ваш “зайчик” вже шосту годину поспіль ріжеться в танчики. Або ви їдете в інший кінець міста, щоб нагодувати «бубусіка» домашніми сирничками, а він сердиться через те, що ви перецукрили рецепт його мами. Що вже говорити про постійні ревнощі, звинувачення, претензії і погрози. Бувають стосунки токсичні, а бувають просто надто нудні. Про це можна говорити довго. Але коли у вашій голові зароджується бажання порвати з тим, хто провокує дискомфорт, то негайно дійте! Ви нікому нічого не зобов’язані. Не бійтеся зламати комусь життя. І тим більше, не бійтеся зіпсувати собі карму.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Так – всі ми люди. Хтось вірить в Бога, хтось в карму, а хтось у здоровий глузд. Але всі ми боїмося покарання. Тому коли ми вирішуємо зіпсувати екс-половинці життя, то в першу чергу ми піклуємося про себе. Егоїстично, але так воно і є. Тому ось правила, як кинути хлопця (дівчину) і не зіпсувати долю:

1. Добре проаналізуйте ситуацію

Добре проаналізуйте ситуацію. Розгляньте проблему з різних боків. Розпишіть все на листочку. Дайте відповідь на чотири питання: що буде, якщо я це зроблю?; чого не буде, якщо я це зроблю?; що буде, якщо я цього не зроблю?; чого не буде, якщо я цього не зроблю? От побачите, мінусів набагато більше. Бо якби було менше, ви навіть  не задумалися б про це.

2. Думайте про себе

Думайте про себе. Інша людина – то інша людина. Ви не відповідальні за її прив’язаність або залежність.

3. Обміркуйте, як по-хорошому розірвати стосунки

Як тільки ви остаточно все зважите, вам залишиться обміркувати план втечі або ж як по-хорошому розірвати стосунки. Тут треба напружитися і зібрати в голові всі можливі менш травматичні варіанти вашого розставання для іншої людини. А може, вона теж замислювалася над цим?…

4. Знайдіть причини для обох

Перед вами знову ручка і чистий папірець для перемивання кісточок. Тепер головна задача – знайти причини для обох. Повірте, вони обов’язково знайдуться. Важливо дивитися на ситуацію з боку партнера. Покопайтеся і ви побачите, що теж не були “сонечком”.

5. Використайте техніку трьох аргументів: слабкий – сильний – найсильніший

Тепер у вашому арсеналі вже два вагомих докази для двох сторін обвинувачення. Залишилося придумати план легкого розставання. Подумайте, як би ви хотіли, щоб вас кинули? Адже ніхто не хотів би, щоб його кинули мовчки, без пояснень, не аргументовано. І знову ж таки, напишіть на листочку спіч. Використайте техніку трьох аргументів: слабкий-сильний-найсильніший.

6. Як сказати?!

Перед вами повстає питання – як сказати?! Одразу попереджаю – ніколи не кидайте в переписці або в телефоні, якщо ваш партнер неадекватний боксер! Виберіть людне місце на нейтральній території. Присядьте в кав’ярні. Обміркуйте всі можливі варіанти розвитку подій (а раптом йому(їй) стане погано). Але не забувайте і про себе. Випийте чайок з ромашкою або заспокійливу таблетку.

7. Варто підбаламутити воду

Це вам не повсякденні справи. До нього треба готуватися відповідально. Якщо у вас в стосунках все більш менш без конфліктів, то за тиждень до розриву варто підбаламутити воду. Зробіть так, щоб ваш партнер сильно захотів з вами порвати. Цей пункт необов’язковий, але вартий уваги для тих, хто живе з рожевими окулярами.

8. Варіантів може бути безліч. Гірко на душі всім…

І от, ви підготували партнера смачним скандальчиком. Домовилися зустрітися в спокійному місці. Ваша промова була такою ж якісною, як і кава, якою ви пригостили партнера. Тепер відбувається очікувана реакція. Ви з самого початку знали, що буде. Колись коханий «зайчик» і «бубусік» звинувачує вас у всеможливих гріхах, кричить або мовчки встає і йде. Варіантів може бути безліч. Гірко на душі всім…

9. Коли справа стосується внутрішнього спокою, ніколи не сумнівайтеся

А тепер питання, що хвилювало вас від початку. Подумайте про вашу карму. Так, вона підпсувалася. Але уявіть, як би вона почорніла, якби ви затягнули це на довше або мовчки втекли від проблеми?. Коли справа стосується внутрішнього спокою, ніколи не сумнівайтеся. Ваше здоров’я понад усе.

10. Посумуйте, поплачте досхочу і порадійте

Як тільки ви пройшли всі дев’ять пунктів, перед вами з’являються самотність і пустка. Прийшовши додому ввімкніть “Щоденник Бріджит Джонс”, відкоркуйте пляшку червоного напівсолодкого і голосно проспівайте “Allbymyself”. Бо відтепер ви сильна незалежна особистість. Посумуйте, поплачте досхочу і порадійте – перед вами відкрилися нові двері! І тільки від вас залежить, як все піде далі.

Якщо у вас теж є історія чи поради, які несила тримати в собі і ви хочете поділитися, ми вас з радістю опублікуємо. Заходьте на сторінку “Тутка” у facebook і надсилайте повідомлення.

Автор тексту та ілюстрацій: Богдана Кутняхова

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker