В’язничні хитрощі, які корисні в побуті

Обмежена свобода змушує людей вдаватися до неймовірним хитрощів, щоб отримати необхідний результат. У в’язниці народжуються сотні корисних (і смертельно небезпечних) трюків, які дозволяють ув’язненим добувати заборонені, але потрібні для прийнятною життя предмети. Ось кілька лайфхаків з-за ґрат, здатні стати в нагоді вам і в звичайному житті.

Зубна нитка

Тюремні хитрощі, які корисні в побуті
© dnpmag.com

Зубна нитка виконана з щільного нейлону — досить приємний матеріал для того, щоб зашити рану, зв’язати мотузкові сходи і навіть зробити невелику DIY-ножівку. Просто додайте зубного порошку на нитку і вперед, перепилювати залізні загородження. Правда, часу на це може знадобитися дуже багато: в одній з частин «Руйнівників легенд» спеціальний робот розрізав сталевий прут зубною ниткою через 280 днів.

Викрутка

Тюремні хитрощі, які корисні в побуті
© dnpmag.com

Зібралися вішати штори, а під рукою немає потрібної викрутки? Не біда. Візьміть пластикову ручку і вийміть з неї всі складові — нам потрібна тільки сама трубочка. Нагрійте кінчик на запальничці і щільно притисніть до головці гвинта. Дайте застигнути, виймайте — перед вами готова, нехай і дещо тендітна викрутка потрібного перерізу.

Пастки для комах

Тюремні хитрощі, які корисні в побуті
© dnpmag.com

Чого в звичайних в’язницях немає, так це отрути. Ви теж можете опинитися в ситуації, коли відбиватися від натовпів всюдисущих комах буде нічим. Не впадайте у відчай: просто наберіть води в кришечки з-під пляшок і помістіть в них ніжки вашого столу і ліжка. Ті ж таргани готові на все, щоб добути їжу — але от плавати вони не вміють.

Запальничка з батарейки

Тюремні хитрощі, які корисні в побуті
© dnpmag.com

Немає запальнички? Не біда. Візьміть звичайну пальчикову батарейку і тонку смужку паперу, вирізану з упаковки жуйки. З’єднайте полюса батарейки своїм імпровізованим мостом і насолоджуйтеся курінням. Втім, останнє краще кинути.

Глянцевий журнал

Тюремні хитрощі, які корисні в побуті
© dnpmag.com

Друкарська справа мертва? Як би не так, поки залишається така маса речей, які зручно робити з товстого глянцю. По-перше, щільно скручений журнал може стати непоганою кийком — якщо під рукою більше нічого немає. По-друге, його можна закріпити під одягом в якості захисту — удар ножа він точно пом’якшить. І, в третіх, між сторінок можна заховати деяку суму грошей, склеїти їх і отримати непоганий схованку на крайній випадок.

Зубна паста

Тюремні хитрощі, які корисні в побуті
© dnpmag.com

Будь-які кросівки рано чи пізно темніють і не завжди під руками є засіб, щоб зробити їх знову чистими. А ось зубна паста є завжди: використовуйте її і звичайну щітку — це знову поверне вашій взуття білосніжне дитинство.

Жахливе вино

Тюремні хитрощі, які корисні в побуті
© dnpmag.com

Згодиться в довгому поході — ну, або якщо ви просто вирішили здивувати друзів. Все, що потрібно: апельсини, фруктова суміш, цукор, кетчуп і хліб. Перемішайте інгредієнти в однорідну (дивну і не дуже апетитну масу), закрийте в поліетиленовому пакеті і чекайте тиждень. Потім, все ретельно процідіть і пийте. На смак, звичайно, гидота страшна, але свою справу це брага знає.

 

Фото заголовку dnpmag.com
За матеріалами dnpmag.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close