Талановита мама перешиває старі сорочки чоловіка в дивовижні вбрання для своїх дочок

Що ми зазвичай робимо зі старим одягом? Зазвичай ми його відразу викидаємо або використовуємо в якості ганчірок для прибирання. Але сьогодні ми розповімо вам про одну талановиту жінку – Стефані Міллер, яка знає більш оригінальний спосіб використання старих і забутих речей: вона перетворює непотрібні сорочки чоловіка в наряди для своїх маленьких дочок. В результаті одяг виходить просто приголомшливим.

Стефані Міллер – викладач мистецтва зі штату Юта (США) і мама чотирьох дітей. Одного разу, після того як її чоловік приніс додому швейну машинку, куплену в Walmart за $50, їй прийшла в голову дивна ідея – перешивати старі сорочки чоловіка в наряди для своїх дочок.

“Ми живемо у двокімнатній квартирі, в якій зовсім не багато місця. Я страждала від післяпологової депресії і була вражена материнським способом життя”, – розповідає Стефані.

Поява швейної машинки в будинку допомогла їй наново відкрити свою творчу натуру, і вона почала переглядати відеоролики на YouTube про те, як шити сукні.

“Три місяці тому мій чоловік викидав свій старий одяг, і серед цього була та сорочка, яку я йому подарувала на минуле Різдво”, — згадує Стефані.

“Спочатку я засмутилася, що він хотів викинути майже нову річ, але потім це відчуття минуло. Я тримала в руках пару його сорочок і думала, що я можу з ними зробити. Тоді я вирішила переглянути, що роблять з подібним інші швачки в Instagram, і, побачивши, подумала: “Я теж так можу”.

З тих пір Стефані пошила безліч різних нарядів як для себе, так і для своїх дочок. Дівчатка вони дуже подобаються, і тепер ні одна сорочка не може себе почувати в безпеці.

“Моя 3-річна дочка називає мої сукні “сукнями Ельзи” і одягає їх щотижня. Коли я перу, то мої дочки збирають татові сорочки і просять мене зробити з них сукні”.

На щастя, її чоловіку (і його сорочкам) пощастило, так як друзі і сусіди віддають їм одяг та інші тканини, і зараз у Стефані є безліч матеріалу, з яким можна працювати.

А що ви думаєте з приводу таких суконь?

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close