Робіть цю вправу всього 1 раз у 2 дні. Спина перестане боліти відразу ж.

6
© liveinternet.ru

Якщо тебе мучить гострий біль в спині і шиї, є проблеми з тиском і ти часто прокидаєшся уві сні, ці вправи — те, що треба! Даний комплекс складається з найпростіших поз йоги для початківців.

Вже після третього тренування за цією схемою ти відчуєш, як тіло стало слухняним, а м’язи зміцніли. Ти станеш міцніше спати і краще відновлюватися під час сну, голова проясниться, стане легше вирішувати нагальні проблеми. Будь-яка біль, яка з’являлася в області попереку і шиї, зникне! Не вірив, поки не спробував зайнятися сам.

Йога для початківців в домашніх умовах.

реклама

1. Поза для розслаблення
Сядь, схрестивши ноги, відчуй, як розслабляється і подовжується хребет. Можеш злегка потягнутися вгору, спираючись на схрещені ноги. Посидь в цій позі пару хвилин, дихай як можна глибше і рівніше. Це допоможе налаштуватися на ефективну зарядку і знизити рівень стресу.

© liveinternet.ru

2. Нахил вперед
Сядь, випрямивши ноги перед собою. Повільно дотягнися до кінчиків пальців ніг. Роби акцент на розтяжці під час видиху — в цей момент сухожилля і м’язи ніг будуть більш податливі для максимального розтягування. Повтори так 5 разів.

© liveinternet.ru

3. Поза дитини
Встань на коліна, розстав їх на ширині плечей, руки тримай позаду тулуба. Повільно нахиляйся вперед, опустив голову вниз повністю. У такий розслабленій позі проведи 3-4 хвилини з перервами, дихай глибоко і рівно, відчуй, як спина відпочиває.

© liveinternet.ru

4. Скручування
Помісти праву руку на ліве коліно. Ліву руку зафіксуй позаду тулуба, повільно повертайся вліво. Голову повертай разом з корпусом — дивись ліворуч. Дихай як можна глибше! Повільно повернися у вихідне положення, відчуй, як тягнуться косі і бічні м’язи преса, м’язи стегон. Повтори те саме з правою ногою.

© liveinternet.ru

5. Поза богині
Ляж на спину, зігніть коліна і з’єднай підошви ніг разом. Руки тримай по сторонам вільно. Дихай рівно, постарайся розтягнути внутрішні м’язи стегон і відчути це. Залишайся в цьому положенні, поки тобі комфортно — 2 хвилини цілком достатньо.

© liveinternet.ru

6. Ноги на стіні
Підніми прямі ноги і помісти їх на стіну. Тулуб і руки розслаб. Проведи в цьому положенні 3 хвилини, вдихаємо повітря на повні груди. Намагайся відігнати від себе всі зайві думки, відчуй, як напружені спина і ноги відпочивають.

© liveinternet.ru

7. Поза вільного вітру
Ляж на спину, зігніть ноги в колінах, щиколотки обхопи. Обійми руками коліна і міцно тримай їх. Відчуй, як тягнуться м’язи стегон і спини.

© liveinternet.ru

Спочатку це може бути складно, але як тільки ти зрозумієш своє тіло, робити вправу стане неймовірно приємно: ця поза позбавляє хребет від навантаження вже через хвилину! Не забувай глибоко дихати.

8. Поза голуба
Встань на карачки, руки тримай на ширині плечей. Перенеси ліве коліно вперед, постав його між руками. Праву ногу відведи назад і випрями. Нахили вперед все тіло, переміщаючи центр тяжіння через ліве коліно. Затримайся в цій позиції на хвилину, поміняй ногу.

© liveinternet.ru

Це вправа позбавляє від болю в ногах, набряки, благотворно впливає на м’язи спини.

9. Поза пробудження
Ляж на спину, широко розстав руки в сторони. Притисни праве коліно до грудей. Потім поверни весь тулуб вліво, спину при цьому залиш рівною. Побудь в цій позиції приблизно 3 хвилини повтори з іншою стороною. Ця поза дуже корисна всім, у кого часто болить спина в області куприка.

© liveinternet.ru

10. Поза риби
Ляж на спину. Помісти руки під стегна. Повільно піднімай груди вгору, закинувши при цьому назад голову. Дихай розмірено. Так само повільно опустися вниз.

© liveinternet.ru

Після такої зарядки ніби заново на світ народжуєшся! Відходять м’язові затиски, зникає біль, спричинений втомою і перевтомою, хребет випрямляється. Завдяки цьому шия розслаблюється і поліпшується кровообіг головного мозку. Від головного болю і проблем зі сном не залишиться і сліду

Фото заголовку liveinternet.ru
За матеріалами liveinternet.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама