П’ять ідей, як прикрасити зачіску за допомогою хустки

Модні косинки і хустки-каре можна пов’язати на шию замість кольє, на зап’ясті в якості браслета або внести з їх допомогою різноманітність в зачіску. Ми навчимо вас стильно зав’язувати хустку з розпущеним волоссям, хвостом, косою або пучком.

© yapokupayu.ru/

1. Пучок

Найпопулярніша зачіска останніх років. Ми обожнюємо її за зручність, але хіба вона не може бути ошатною? Носити пучок можна не тільки вдома і в спортзалі, а на побачення і навіть театральні прем’єри! Просто оберніть хустку навколо пучка кілька разів і зав’яжіть кінці вузлом або зробіть бант.

© yapokupayu.ru/
© yapokupayu.ru/

2. Хвіст

Його теж легко зробити ефектніше з допомогою хустки. Зберіть волосся в хвіст під тонку гумку, а поверх пов’яжіть хустку, залишивши її кінці вільно звисаючими або зав’язавши їх пишним бантом. Хвіст можна робити як високий, так і низький — хустка однаково добре доповнить обидві зачіски.

© yapokupayu.ru/
© yapokupayu.ru/

3. Коса

Для прикраси такої зачіски краще вибирати не косинку, а вузький і довгий шарф. Починайте плести косу як зазвичай, поступово вплітаючи в неї хустку. Цей прийом, до речі, дозволяє створити ефект об’єму навіть на тонкому волоссі.

© yapokupayu.ru/
© yapokupayu.ru/

4. Розпущене волосся

Такий варіант дає простір для фантазії. В залежності від того, якому стилю одягу ви віддаєте перевагу, є різні варіанти прикраси зачіски.

Для образів у стилі хіпі або бохо згорніть подобу чалми: оберніть хустку навколо голови кілька разів і зав’яжіть її вузлом посередині лоба. Легка недбалість в цьому випадку тільки плюс.

© yapokupayu.ru/

Якщо вам по душі образи в стилі гламурних 50-х, випряміть волосся і зробіть акуратний прямий проділ. Складіть хустку кілька разів, щоб отримати стрічку потрібної ширини. Надіньте її як обідок, прибравши волосся з лоба і скронь. Зав’яжіть об’ємний вузол на тім’ї, а кінці хустки заправте всередину.

© yapokupayu.ru/

5. «Pin-up girls»

Обожнюєте pin-up girls і хочете повторити кокетливий образ? Зачешіть волосся назад, складіть хустку вдвічі так, щоб вийшла трикутна косинка. Потім протягніть її під волоссям з потилиці, а на маківці зав’яжіть вузлик, залишивши короткі кінці. Якщо звичайна косинка ковзає по волоссю, використовуйте спеціальну пов’язку з гнучким дротяним каркасом всередині. Вуаля — образ готовий!

© yapokupayu.ru/
За матеріалами yapokupayu

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close