Проста інструкція, яка зробить з вас профі в масажі

Масаж, який розслабляє не вимагає використання конкретних методів, і ви легко можете зробити його за інструкцією, яку приготував для вас Тутка.

Для початку забезпечте комфортну температуру в кімнаті не повинно бути занадто жарко або холодно. Прийміть до уваги той факт, що під час масажу тіло охолоджується. Масаж слід робити на твердій поверхні, основну увагу приділіть шиї, плечах і спині.

– 1 –

Розпочніть з легкого поверхневого масажу. Рухатися потрібно від плечей до попереку і назад, при цьому рухи до плечей повинні бути більш інтенсивними, але на цьому етапі все ж м’якими.

– 2 –

Масаж проводиться всією долонею, можна починати злегка посилювати рухи.

– 3 –

Плечі можна окремо додатково помасажувати, так як вони часто дуже сильно страждають  в людей, які  довго сидять. Просто збільшуємо час масажу на цій ділянці. Можна застосовувати методи точкового масажу, злегка натискаючи на окремі точки у цій області.

– 4 –

Ні в якому разі не можна масажувати область хребта. При розтиранні необхідно рухатися за ходо волокон довгих спинних м’язів.

– 5 –

Всі види масажу кінцівок починаються з легких  погладжувань, що зігрівають. Якщо є проблемні ділянки, де локалізується біль, їх слід помасажувати натисканням по черзі подушечками великих пальців рук (спочатку одну ікру, а потім іншу).

– 6 –

Основні вимоги до техніки виконання масажу обличчя: максимальне розслаблення м’язів, які розминаються; масаж виконується плавно в напрямку м’язових волокон, ритмічно, повільно і безболісно; при розминанні захоплена шкірна складка злегка здавлюється і притискається до лицьових кісток.

Можна, завершити масаж  дуже легким поплескуванням або пройтися по всій спині (знизу вгору) кінчиками пальців. Це заспокоїть шкіру.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close