Популярні міфи про парфуми

© ua.depositphotos.com

Як розповідає експерт Марлен Харрісон, багато людей часто стикаються з помилковими порадами, як правильно обирати парфуми, як їх наносити та в чому полягає різниця між одеколоном і парфумами. Він пропонує позбутися від семи найпопулярніших хибних поглядів.

1. Парфуми необхідно зберігати у ванній

Як пояснює експерт, тепло і волога сприятимуть руйнуванню ефірних масел, тому парфум швидко втратить свій оригінальний аромат.

2. Як парфум пахне на блоттері, так він пахнутиме і на тілі

За словами фахівця, кожна людина має свій особистий запах, тому один і той же парфум пахне на людях трохи по-різному. Так само і з папером. Нанесений парфум на блоттери не дасть чіткого розуміння, яким буде аромат на вас.

3. Щоб нанести парфуми, необхідно побризкати в повітря і «увійти» в ароматну хмару

Фахівець запевняє, що так парфуми швидко закінчаться. Насправді слід нанести трохи на суху шкіру шиї і грудей або зап’ясть. Справа в тому, що в цих місцях прощупується пульс, що, в свою чергу, допомагає духам розкритися.

4. Одеколон – для чоловіків, а парфуми – для жінок.

Як розповідає експерт, насправді терміни одеколон і парфуми говорять про те, скільки ефірних олій містить продукт. Одеколон містить близько 3% ефірних олій, туалетна вода – 10%, парфумована вода – 15% і сам парфум – 25%.

5. Щоб аромат довше тримався, слід втирати парфум у шкіру

Експерт стверджує, що такі дії можуть призвести до руйнування ефірних масел, що, в результаті, змінить аромат. Харрісон радить наносити парфум і дати йому впитатися природним шляхом.

6. Запах залишається однаковим протягом всього дня

За словами фахівця, існують лінійні і нелінійні аромати. Перші призначені зберігати один запах протягом довгого часу, в той час як другі – з часом розкриваються новими нотками. Саме нелінійні парфуми вважаються більш якісними.

7. Чим дорожчі парфуми, тим вони якісніші

Харрісон запевняє, що дорожче – не завжди означає краще. На ринку існує безліч парфумів середньої цінової категорії, які мають відмінну якість і яскраві аромати. Обираючи духи, важливо знайти власний аромат.

Фото заголовку ua.depositphotos.com
За матеріалами businessinsider.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close