Ці продукти принесуть вам дискомфорт влітку

© sobkor.net

Усім відомо, що піт не має запаху, але якщо в організмі відбуваються якісь хворобливі зміни, то він стає неприємним, а іноді – нестерпним. Деякі захворювання безпосередньо позначаються на тому, як пахне тіло людини.

Медики стверджують, що саме з цього аромату можна визначити хворобу на ранньому етапі розвитку. Як з’ясувалося, спровокувати появу специфічного запаху поту можуть і харчі, які людина регулярно вживає. Експерти назвали ті, які впливають на появу неприємного запаху.

Часник

© sht36.ru

Він зіпсує не лише свіжий подих, а й негативно вплине на природний запах вашого тіла. Вся річ у тому, що фітонциди, які входять до складу часнику, при всій своїй корисності, залишають організм через пори разом із потом, видаючи при цьому не вельми приємний аромат.

Спеції

© menslife.com

Не всі спеції наділяють піт неприємним шлейфом. Мова йде лише про карі та кмин. Звичайно ж, як тільки страви зі спеціями перетравляться в шлунку та вийдуть з організму, неприємний аромат поту нейтралізується.

Алкоголь

© canabenta.com.br

Ні для кого не секрет, що від людини, яка зловживає спиртним пахне не дуже. Причому запах буде йти не лише з рота, а й з інших частин тіла, на яких є потові залози. Не хочете неприємно пахнути – не зловживайте алкоголем.

М’ясо

© comprerural.com

Вегетаріанці пахнуть значно краще, ніж м’ясоїди. Можливо, причина в трупній отруті, що міститься в м’ясі вбитої тварини.

Сири з пліснявою

© kp.ru

Сама по собі цвіль – це грибок. Якщо вона потрапляє в організм, то заселяє його шлунково-кишковий тракт бактеріями, продукти життєдіяльності яких і сприяють тому, що запах тіла людини стає більш нестерпним.

Фото заголовку obkor.net
За матеріалами sobkor.net

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close