Ці 10 звичок зроблять ваші стосунки ідеальними!

Усі стосунки починаються бурхливо і пристрасно. Але з часом іскра згасає, і життя перетворюється в одноманітну рутину. Доктор Марк Гоулстон, автор безлічі бестселерів, розповідає, як зберегти кохання і досягти щастя в стосунках.

1. Лягайте спати одночасно

© eva.ro

Ви пам’ятаєте початок ваших стосунків, коли ви не могли дочекатися ночі, щоб нарешті опинитися в ліжку? Щасливі пари підтримують традицію лягати в один час навіть через кілька років після першого побачення.

2. Розвивайте загальні інтереси

© wittyfeed.com

Коли пристрасть починає потроху згасати, багато пар усвідомлюють, що у них не так вже й багато спільних інтересів. Але не потрібно недооцінювати важливість часу, проведеного разом. Щасливі пари, навіть ті, у яких з самого початку не було спільних інтересів, самостійно їх в собі розвивають.

Однак не потрібно забувати й про власні інтереси. Це не тільки зробить вас більш цікавим для вашого партнера, але і позбавить від надмірної залежності від другої половинки.

3. Тримайтеся за руки

© womanmag.ir

Ніколи не втрачайте шанс взяти партнера за руку. Якщо ж ваші руки зайняті – принаймні йдіть поруч з вашою половинкою. Але не потрібно волочитися позаду нього або намагатися його обігнати.

4. Навчіться довіряти партнеру і пробачати йому

© zodiacompatibility.com

Коли щасливі пари сваряться і не можуть вирішити, хто має рацію, а хто винен, вони пробачають один одному і про все забувають, замість того, щоб проявляти недовіру і ображатися.

5. Звертайте увагу на плюси свого партнера

© hdwallpapersrocks.com

Завжди можна знайти, до чого причепитися. Але в той же час завжди можна знайти, за що похвалити. Все залежить від того, з якого боку подивитися на те, що відбувається. Щасливі пари бажать тільки позитивні моменти.

6. Обіймайтеся при зустрічі

© wittyfeed.com

У шкіри є пам’ять. Коли закохані обіймаються, їхня шкіра запам’ятовує хороші дотики, що підвищує життєві сили і зміцнює стосунки.

7. Частіше зізнавайтесь один одному в коханні

© exclusivelysarah.com

Це відмінний спосіб запастися терпінням на весь день, щоб знайти в собі сили вистояти в корках, чергах і пережити інші щоденні негаразди.

8. Кажіть один одному “на добраніч”, навіть якщо ви сваритеся

© huffingtonpost.gr

Так ви говорите партнерові, що навіть незважаючи на те, що ви засмучені його вчинком, ви все ще хочете бути з ним. Це показує, що ваші стосунки означають більше, ніж одна незначна сварка.

9. Цікавтеся, як пройшов день партнера

© kaylacolemanblog.com

Протягом дня знайдіть час зателефонувати партнерові і поцікавитися, як проходить його день. Так ви зможете передбачити, який настрій у нього буде ввечері. Наприклад, якщо у вашої половинки видався жахливий день, не потрібно очікувати бурхливої радості з приводу вашої нової покупки.

10. Хваліться партнером

© lifewire.com

Щасливі пари люблять, коли їх бачать разом. Вони не бояться демонструвати свої почуття: тримаються за руки, торкаються один одного плечима або обіймаються. Не соромтеся цього, але й палку не перегинайте, щоб людей навколо раптом не знудило від ваших любощів.

Фото заголовку pinterest.com
За матеріалами chismix.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close