Чоловікам на замітку! Цього насправді хочуть усі дівчата

Що ж насправді хоче жінка? Це запитання з’являється у тисячі чоловіків щодня. Насправді, бажання жінок доволі прості. Вони навіть не потребують матеріальних вкладень.

Спонтанність

© American Broadcasting Company

Це зовсім не означає, що кожні вихідні ви повинні проводити в новій країні. Це не означає, що кожну ніч під вікнами її будинку повинен з’являтися духовий оркестр. Навіть наповнена шампанським ванна, швидше за все, виявиться зайвою. Просто проявляйте спонтанність в дрібницях. Запросіть її на танець під час прогулянки або напишіть несподіване СМС. Дівчатам подобається вгадувати, що ж буде далі.

Наполегливість

© Touchstone Pictures

Коли вона говорить “ні”, це не означає “ні”. Втім, це також не означає “так” або “може бути”. Іноді жіночі слова взагалі нічого конкретного не значать. Але не тому, що дівчата не розуміють, чого хочуть, а як раз навпаки. Вони абсолютно точно знають, чого хочуть. А хочуть вони, щоб саме чоловік виявив наполегливість і довів, що “так!” – це єдино можлива відповідь на його пропозицію.

Натхнення

© Paramount Pictures

Чим би не займалася дівчина, варто всеціло підтримувати її у всіх починаннях. Так, навіть, якщо вони змінюють щотижня. Можливо, вона просто шукає себе, а така дорога завжди важка, тож не засмучуй її ще більше. Вона мріє стати актрисою? Відкрити свій бізнес? Пробігти марафон? Її шанси досягти мети збільшаться вдвічі, якщо ти повторюватимен одну-єдину фразу: “Я в тебе вірю”.

Подарунки

© 20th Century Fox Television

Але не ті подарунки, які вартують тисячі гривень. Ні, найважливіші для твоєї коханої подарунки, які несуть своє значення, здебільшого, відоме тільки вам двом. Просто уважніше слухайте, що вона говорить. Рано чи пізно ви дізнаєтеся, що вона любить фіалки в горщиках, з дитинства мріє про іграшкове піаніно або з розуму сходить від книг якогось письменника. Тепер ви знаєте, що робити.

Гумор

© Boss Productions

Напевно, одного разу якийсь дотепник пожартував, що дівчатам подобаються серйозні хлопці. А обділені почуттям гумору чоловіки взяли і повірили. Але ж навіть вчені довели, що сміх – це, так би мовити, один з найсильніших природних афродизіаків. Так, що жартуєте частіше, але пам’ятайте, що є речі, про які жартувати не варто. Наприклад, про її вбрання, зачіску або про її сім’ю.

Увага та турбота

© Intermedia

Не потрібно телефонувати майже 100 разів на день і завалювати листами її електронну пошту. Всього кілька простих і щирих запитань дадуть їй зрозуміти, що вам вона дійсно не байдужа. Не забувайте питати, як пройшов її день, як вона себе почуває, чого хоче і про що думає. Такі питання потрібні дівчатам, як повітря.

Позитив

© Lucasfilm

Психологи підтверджують, що чоловік і жінка в парі нагадують 2 сполучені посудини. І якщо один з них наповнений позитивом, з другим дуже скоро відбудеться те ж саме. Стабільно гарний настрій – це один з найкращих подарунків, який чоловік може зробити жінці. Просто частіше усміхайтеся, діліться з нею яскравими емоціями, і результат не змусить себе чекати.

Підтримка

© Screen Gems

Звичайно, у кожного з нас бувають складні дні, коли хочеться кинути все. Але жінки більше емоційні і відчувають смуток чи депресію частіше за чоловіків. Саме тому їм так хочеться, щоб в ці хвилини поруч опинився хтось, хто зможе підставити плече і пообіцяти, що все буде добре.

Чесність

© New Line Cinema

Якщо ви хочете провести вечір не з нею, а зі своїми друзями, так і скажіть. Ні в якому разі не варто вигадувати дурні виправдання і легенди про те, що на роботі аврал. Будь-яка жінка вміє з півслова відрізняти правду від обману, якою б незначною вона вам не здавався. Завжди говоріть правду.

Повага

© Warner Bros

Якщо ви досі вважаєте дівчат слабкою половиною людства, значить, ви абсолютно нічого в них не тямите і цей пункт для вас! Вони вміють створювати прекрасне і надихати, придумувати грандіозні ідеї і втілювати їх в життя. Саме вони можуть зробити чоловіків щасливими. Дівчата знають собі ціну і чекають від вас того ж. Не забувайте частіше повторювати, як сильно ви ними дорожите і що вони насправді означають для вас. І ось тоді щастя виявиться не за горами.


За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker