Цей трюк робить біг в 6 разів ефективніше

© fun-run

Автори Тутка схиблені на здоров’ї та нових способах його зміцнити. Особливо якщо бонусом йде зниження ваги. Ми знаємо, що ви такі ж, тому знайомимо вас з ретро-бігом — дисципліною, яка стрімко набирає популярність у світі.

Що це таке?

Вього лише біг задом наперед. Дуже інтенсивне і ефективне тренування. І до того ж безпечне: знижується ризик травми спини і ніг, розвивається баланс.

Чому це так ефективно для зниження ваги?

По-перше, як кардіонавантаження ретро-біг спалює багато калорій. Але порівняно зі звичайним бігом реверс задіює більше м’язів, особливо квадрицепси. Тому пробіжка замінює повноцінне тренування в залі.

Тільки уявіть: 100 кроків спиною назад рівносильні 1000 звичайним крокам. А одно коло ретро-бігу замінює 6 треків впреред. Відмінний спосіб заощадити час, чи не так?

Отже, переваги ретро-бігу:

  1. Опрацювання м’язів ніг без шкоди для суглобівРетро-біг зміцнює ноги, не навантажуючи при цьому коліна. Така техніка задіює м’язи, які складно пропрацювати при звичайному бігу: гомілки, ікри, квадрицепси.
  2. Попередження травм колінПід час бігу вперед постійно повторюються рухи, які можуть призвести до небезпечного дисбалансу і, як наслідок, хронічним проблем з колінами. Зворотний біг знижує тиск на колінний суглоб, так як згинання йде не з стегна, а зі стопи. Сильні протилежні м’язи покращують баланс, що робить тренування менш небезпечним. Тому ретро-біг рекомендують в рамках реабілітації після травм.
  3. Розвиток периферійного зору і балансуОскільки ви не бачите бігову доріжку, доведеться покладатися на периферійний зір, слух. Додатковий бонус — поліпшення координації.
  4. Сприятливий вплив на мозокУрізноманітивши звичне тренування і рухаючись у протилежному напрямку, ви змушуєте мозок працювати зовсім по-іншому. Формуються нові нейронні зв’язки.
  5. Поліпшення поставиУ той час як при звичайному бігу корпус групується і трішки сутулиться, при бігу назад спина приймає природне, пряме положення. Крім того, така техніка знижує навантаження на поперек.
  6. Зміцнення пресаПряма спина під час зворотного бігу змушує працювати м’язи преса.

Поради:

  • Якщо ви вирішили спробувати нову методику, знайдіть рівну, добре відому вам поверхню з мінімумом перешкод. В ідеалі — стадіон, де можна орієнтуватися на розмітку.
  • Починайте з ходьби назад, поступово збільшуючи швидкість.
  • Боїтеся налякати перехожих? Тоді відпрацьовуйте техніку на біговій доріжці, щоб потім ваші легкі рухи тільки захоплювали оточуючих.

Фото заголовку fun-run.ru
За матеріалами vamosacorrer.com, womenshealth.es

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close