9 речей, які відбудуться з вашим тілом, якщо їсти по 2 яйця кожен день

Корисні властивості курячих яєць не раз ставилися під сумнів. Як тільки не обмовляли цей, як тепер доведено, унікальний за своїм складом продукт.

Тутка зібрав результати останніх досліджень про користь курячих яєць для людського організму. З’ясувалося, що 2-3 яйця – це оптимальна добова норма .

Ваш мозок під захистом холіну

© depositphotos

Фосфоліпіди, що забезпечують нормальну комунікацію клітин головного мозку, складаються з холіну. Клінічно доведено , саме цей вітамін є найважливішим будівельним матеріалом мозку. При споживанні 2 курячих яєць в день в організм надходить достатня кількість цієї поживної речовини. Дефіцит холіну веде до зниження пам’яті.

Зір зберігається завдяки лютеїну

© depositphotos

Нові дослідження показали, що курячі яйця містять велику кількість лютеїну. Ця речовина відповідає за ясний і гострий зір. При його дефіциті накопичуються руйнівні зміни в тканинах ока і необоротно погіршується зір.

Вітамін D допомагає кальцію засвоюватися

© depositphotos   © depositphotos

Якщо запропонувати людині вибір: випити ложку риб’ячого жиру або з’їсти варене яйце – переважна більшість віддасть перевагу другому. Особливо якщо дізнається, що вміст вітаміну D однаковий в обох випадках. Більш того, вченими винесено рішення про можливість збільшення кількості вмісту вітаміну в яйцях шляхом вигодовування курей спеціальними добавками. Вітамін D допомагає кальцію краще засвоюватися і зміцнювати кістки і зуби людини.

Комплекс вітамінів групи B захищає шкіру, волосся, а також печінку

© depositphotos   © depositphotos

Біотин, вітамін В12, а також засвоєний живильний білок сприяють зміцненню волосся і шкіри. Фософоліпіди, що містяться в курячому яйці, сприяють виведенню токсичних речовин з печінки.

Зменшується ризик серцево-судинних захворювань

© depositphotos

Всупереч колишнім думкам, нові дослідження довели, що холестерин з яєць урівноважений фосфатидами, тому не шкідливий для людини. Він же гальмує власне вироблення холестерину організмом. Також в яйцях містяться кислоти омега-3, які знижують рівень тригліцеридів, що сприяє зменшенню ризику серцево-судинних захворювань.

Ви поступово худнете

© depositphotos

Американські вчені прийшли до висновку , що при поєднанні низькокалорійної дієти і вживанні курячих яєць на сніданок схуднення відбувається в 2 рази швидше. Такий сніданок насичує на тривалий період, що дозволяє зменшити кількість споживаної їжі за день.

Знижується ризик онкологічних захворювань

© depositphotos   © depositphotos

Холін, так необхідний мозку, також зменшує ймовірність онкологічних захворювань. За підсумками досліджень, у жінок, в чий щоденний раціон в підлітковому віці входили яйця, на 18% знизився ризик розвитку раку молочної залози.

Корисно при плануванні дітей

© brightside.me

Вітаміни групи B також беруть участь у формуванні статевих гормонів. Вітамін B9 має іншу назву – фолієва кислота. З його допомогою утворюються червоні кров’яні тіла, формується нервова трубка плода, знижується ризик затримки розумового розвитку дитини. Тому B9 так необхідний жінкам в період планування вагітності. В 1 курячому яйці міститься 7,0 мкг вітаміну.

Сповільнюється процес старіння

© depositphotos

Про це свідчать дослідження нідерландських вчених. У 87% жінок від 35 до 40 років зникли пігментні плями, підтяглася шкіра, а у чоловіків помітно згладилися дрібні зморшки навколо очей.

Фото заголовку depositphotos
За матеріалами https://brightside.me

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close