9 можливостей телефону, прихованих від більшості користувачів

Смартфони настільки стрімко увірвалися в наше життя, що не у всіх був час вивчити, на що ж вони по-справжньому здатні. До того ж прогрес не стоїть на місці і постійні оновлення роблять ці пристрої всемогутніми.

Ми в Тутка вважаємо, що можна значно полегшити собі деякі завдання, вивчивши пару трюків в Android, і пропонуємо ознайомитися з деякими з них.

Клонування додатків

У меню свіжих версій Android є пункт «Додаток-клон», де можна продублювати потрібний додаток одним натисненням. Клон буде в нагоді тим, хто використовує одну соцмережу під різними акаунтами. Для тих, чия версія Android цю функцію не підтримує, є спеціальна програма для клонування.

Завантаження відео і аудіо з YouTube

© pixabay

За замовчуванням Google приховує програми з опцією скачування відео YouTube зі свого офіційного магазину. Але є і сторонні розробники. Одні вже давно добре себе зарекомендували, інші нові. Принцип роботи у них один: або вказуєте посилання на ролик, або знаходите його в додатку.

Перетворення смартфона на ваги

© techbang

Виявляється, невеликий предмет або продукт в магазині можна зважити за допомогою спеціального додатка, яке перетворить ваш смартфон в ваги. Встановіть, відкалібруйте за допомогою невеликої повітряної подушки або предмета, вага якого відома заздалегідь (наприклад, монети), — і готово!

Режим двох вікон одним натисканням

© updato

Хочеться читати електронну книгу і не переключатися кожен раз на словник? Увімкніть багатовіконний режим! Для цього потрібно натиснути екранну клавішу списку завдань (праворуч від кнопки «Додому») в потрібному додатку, тільки от поки не кожне з них вміє працювати в такому форматі.

Включення безпечного режиму

© marineford

Цей режим потрібний для налагодження системи і видалення сторонніх додатків, які заважають коректній роботі телефону. На включеному телефоні або планшеті натисніть та утримуйте кнопку живлення. З’явиться меню з варіантами, натисніть і утримуйте вікно «Вимкнути» чи «Вимкнути живлення». Коли з’явиться запит про перехід в безпечний режим, натисніть OK.

Використання офлайн-карт

© pixabay

Мобільний інтернет в роумінгу коштує дуже дорого. Як же бути з орієнтуванням на місцевості? Скачайте карти собі на телефон, вимкніть мобільний інтернет, а ось GPS залиште включеним. Ваше місце розташування на офлайн-карти буде визначатися через супутник без витрати трафіку.

Оплата смартфоном замість карти

© flickr

Завдяки модулям NFC, вбудованим у багато моделей телефонів, ви можете прив’язати ваші банківські картки до запису у відповідній системі (Android Pay або Apple Pay). Розплачуватися через електронні системи оплати можна в багатьох магазинах — скрізь, де приймають безконтактну оплату.

Сканер, який завжди під рукою

© pixabay

Відсканувати будь-який документ, текст чи фото можна за допомогою камери смартфона. У цьому допоможуть спеціальні програми, які не тільки розпізнають документ, але і збережуть його в хмарне сховище і відправлять потрібному адресату.

Безмежний пошук

© pixabay

Завдяки додатку Google Goggles ви можете спробувати знайти все що завгодно. Його особливість в тому, що замість пошукових запитів ви використовуєте камеру свого смартфона. Особливо зручно робити запити, пов’язані з продуктами, предметами споживання, зображеннями і штрихкодами.

Підключення смартфона до смартфону

© Maurizio Pesce

Завдяки функції One-Touch-Go (OTG) до будь-якого сучасного смартфону можна підключити периферійний пристрій, включаючи другий телефон. Для з’єднання до одного телефону підключається USB-female-перехідник, а до другого телефону — micro-USB-кабель. Після визначення телефонами кабелі та перехідники можна сміливо з’єднувати їх між собою.

Фото заголовку Artem Suhovoi, Kulibin-TV
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close