7 речей, які потрібно знати перед тим, як почати худнути

Лише один з 10 осіб доведе до кінця справу щодо зниження ваги. Чому ж такий малий відсоток, здавалося б, вмотивованих людей дійсно справляється з цим загалом не надто складним завданням. Адже воно полягає тільки в тому, щоб з’їдати менше калорій, ніж засвоююєш, і ніяких інших таємниць немає. Правда в тому, що багато виявляються не готовими до нових відчуттів і обставин, які передбачає цей процес. Вони приймають їх за збої або ознаки своєї слабкості. Насправді варто знати про них заздалегідь, щоб психологічно підготуватися.

Фальшивий голод

© trendymen.ru

Найстрашніше, що тобі доведеться терпіти в фізичному плані крім вправ, це голод. Але, можливо, тобі стане легше його переносити, якщо ти будеш знати, що цей голод – фальшивий. Початок процесу втрати ваги – стрес для організму, і він буде захищатися до останнього. Коли стане зрозуміло, що тепер ти даєш йому менше їжі і більше навантажуєш, він включить всі ресурси, щоб бити на сполох. Тому їсти ти будеш хотіти не тому що голодний, а тому що організму шкода буде витрачати накопичені жири. Не давай йому можливості цієї економії.

Непомітний прогрес

© trendymen.ru

Перший час тебе буде мотивувати видимий результат. Але не сподівайся на довгий ефект. Якщо вирішив худнути, знай – якийсь час не буде помітно взагалі ніяких змін. Підуть перші три кіло за рахунок вигнаної рідини, а потім ти помітиш навіть прибавку у вазі. Це м’язи під шаром жиру ростуть під дією фізичного навантаження, а вони важать набагато більше, ніж жир. Але це не назавжди. Згодом критична маса м’язів вимагатиме більше калорій.

Одиничний зрив

© trendymen.ru

Не варто тішити себе надією, що можна буде влаштовувати вихідні від виснажливого режиму. Будь готовий до того, що цей новий спосіб життя тепер назавжди, якщо ти, звичайно, не хочеш перетворитися в товстого неповороткого ненажеру. Поодинокі зриви загрожують ситуацією «згорів сарай, гори і хата». Іншими словами, саме одиничний зрив веде до тотального зриву. Не дозволяй собі розгрузок.

Локально не вийде

© trendymen.ru

Якщо ти вирішив скинути жир на животі, будь готовий до того, що поступово він піде і з інших частин тіла. Наприклад, у тебе можуть раптово виявитися худі ноги і руки-гілочки. Якщо твоя дівчина худне з тобою, зверни увагу, що груди у неї зменшаться разом з животиком. Локально прибирати жир не можна. І ніякі вправи «для преса» і «для ніг» не допоможуть. Прошарок жиру буде згоряти по всьому тілу.

Спорт ніщо, харчування – все

© trendymen.ru

Якщо ти думаєш, що одна качалка вирішить всі твої проблеми з вагою, краще навіть не починай. Справа в тому, що якщо вирішено скинути вагу, то їжі варто приділити 90% уваги. При неправильному харчуванні спортивне навантаження не допоможе. Ти лише збільшиш норму калорій за рахунок більшої потреби. Тому перш, ніж почати процес, купи кухонні ваги. Це не гаджет для фітоняшек, а реальний спосіб знати, скільки калорій ти споживаєш і ділити їх так, щоб раціон був комфортним.

Групова підтримка

© trendymen.ru

Сором і незручність – великі двигуни будь-якого важкого процесу в тому сенсі, що повинні бути люди, перед якими тобі буде важко відступити. Перед тим, як почати жити в режимі втрати ваги, подбай про компанію однодумців. Якщо вже не вийде знайти того, хто разом з тобою відмовиться від вуглеводів і почне ходити в качалку, то знайди тих, хто вислухає. Пообіцявши не тільки собі, а й людям схуднути, ти зможеш з більшою ймовірністю досягти успіху, адже соромно за невдачу буде не тільки перед собою.

Після буде ще важче

© trendymen.ru

Після того, як ти досягнеш встановлених показників, настане найкритичніший момент. У тебе більше не буде мотивації ходити в спортзал і голодувати. Ти собі подобаєшся, так до чого ці муки? Варто допустити цю думку, і ти в одну мить повернешся в свої старі параметри і дуже скоро їх переростеш. Організм, який зазнав позбавлення ваги, як ніколи готовий запасати жир на чорний день.

Фото заголовку trendymen.ru
За матеріалами trendymen.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker