7 простих вправ для красивих і підтягнутих грудей

Щоб зробити груди пружними і красивими, зовсім не обов’язково вдаватися до дорогих операцій. Досить виконувати правильні вправи, які допоможуть підняти і навіть скорегувати форму грудей.

Тутка пропонує для вас комплекс з 7 вправ для ідеальних грудей.

Вправа 1

Стисніть долоню в кулак і піднесіть до підборіддя. Створіть опір і тисніть на кулак підборіддям. 5 секунд тиску, 5 – розслаблення. Повторіть 2-3 рази.

Вправа 2

З’єднайте долоні перед грудьми. Почніть натискати на них з такою силою, щоб грудні м’язи напружилися. При цьому спину важливо тримати прямо, а тиск повинен бути рівномірним. Можна ускладнити завдання: для цього затисніть між долонями невеликий м’яч. 10 секунд тиску, 5 – розслаблення. Повторіть 3 рази.

Вправа 3

Віджимання допоможуть зміцнити грудні м’язи і надати їм тонус.

Якщо ви новачок, краще почати з віджимань з колін або від стільця або дивана. Розставте руки максимально в сторони, а ноги поставте разом. Починайте віджиматися, повільно відводячи лікті в сторони. Зробіть 12-15 разів по 3 підходи.

Вправа 4

Після віджимань м’язи розігріються і напружаться. Тепер їх важливо добре розтягнути. Ляжте на живіт, зігніть ноги в колінах і хапайтеся руками за щиколотки. У такому положенні новачкам потрібно пробути 20 секунд, потім 10-секундна перерва. Повторити 3 рази.

Вправа 5

Встаньте на відстань півметра від стіни, витягніть руки вперед і кулаками починайте тиснути на стіну. Ви відчуєте, як напружуються грудні м’язи. Тисніть на протязі 20 секунд, потім 10 секунд перерва. Повторіть 3 рази.

Вправа 6

Ляжте на лавку, фітбол або підлогу. Візьміть в руки гантелі, напружте груди і починайте піднімати гантель рівно вгору. Потім опустіть і відразу підніміть знову. Вправу потрібно повторити 8 разів. Вага гантелі повинен бути таким, щоб 8-е підняття проходило досить важко. Зробіть 3 підходи.

Вправа 7

Вправа добре розтягує м’язи і надає грудям красиву форму. Візьміть в руки гантелі. У положенні стоячи злегка зігніть ноги в колінах і подайтесь корпусом вперед. На вдиху підніміть злегка зігнуті руки в сторони. Так, щоб передпліччя були паралельні підлозі. Виконайте 2 підходи по 12 разів.

Фото заголовку brightside.me
За матеріалами brightside.me

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close