6 способів “врятувати” окуляри

Всі знають, що будь-які окуляри надзвичайно тендітний аксесуар. І тут мова йде не лише про сонцезахисні, а й про окуляри для зору. Тому не дивуйтеся, що з часом на склі з’являються подряпини.

Втім, не потрібно панікувати та бігти до крамниці. Є гарні способи, які допоможуть відновити ваші окуляри та повернути їм пристойний вигляд.

Зубна паста

© likar.info

Нанесіть невелику кількість пасти на лінзи окулярів. Візьміть м’яку бавовняну або вовняну ганчірку та протріть поверхню. Особливу увагу приділіть пошкодженим місцям. Потім змийте пасту чистою проточною водою. Якщо не всі подряпини зникли, повторіть процедуру ще раз.

Харчова сода

© perfecto.guru

Цей спосіб нагадує попередній. Розведіть соду водою до стану кашки. Сумішшю протріть лінзи, а потім змийте водою.

Віск для автомобіля

Відполіруйте лінзи окулярів м’якою бавовняною тканиною. Після того видаліть віск. Результат вас приємно здивує.

Водовідштовхувальний спрей для вітрового скла

© autopark.pp.ua

Цей спосіб працює лише за умови, що на ваших окулярах з’явилися незначні тріщинки. Обробіть спреєм лінзи. До слова, цей спрей допоможе захистити окуляри від запотівання та осідання пилу.

Спрей для меблів

Лінзи збризніть спреєм. Візьміть шматок тканини, який не залишає ворсинок. Потріть окуляри. Процедуру повторюйте доти, доки тріщини не зникнуть.

Вазелін

© perfecto.guru

Втирайте в лінзи трохи вазеліну м’якою тканиною. За потреби додавайте його на лінзи. Після усунення тріщин змініть залишки чистим шматком тканини.

Фото заголовку perfecto.guru
За матеріалами perfecto.guru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close