6 поз, які допоможуть вам миттєво заснути

Мало кому з нас вдається міцно заснути відразу ж, як тільки ми опиняємося в ліжку. На щастя, існують вправи, які допоможуть заспокоїти нервову систему, зняти стрес і в момент розслабитися.

Тутка знайшов для вас 6 простих поз з йоги, виконавши які, ви заснете як немовля.

№ 6. Ноги вгору по стіні

Як робити. Ляжте обличчям до стіни, підклавши подушку під поперек. Підніміть ноги так, щоб п’яти і коліна були на одному рівні, а руки вздовж тіла. Залишайтеся в такому положенні 2 хвилини. Потім плавно зігніть ноги в колінах і перекладіть їх на будь-який бік.

№ 5. Лежачи на животі

Як робити. Лягайте животом на подушку і з’єднайте пальці рук в замок за спиною. Глибоко вдихнувши, вигинайте спину і носочки, руками намагайтеся тягнутися до п’ят. Після чого повільно опускайтеся і видихайте.

Повторіть вправу 5-10 разів. Тільки потім можна «розв’язати» пальці і розслабити руки.

№ 4. Ноги під широким кутом

Як робити. Сядьте, широко розставивши ноги і поклавши перед собою подушку. Випряміть спину і вдихніть так глибоко, як можете. Потім, повільно видихаючи і витягаючи руки вперед, опускайтеся на подушку.

Лежачи в такій позі, зробіть 10 вдихів і видихів, а потім підніміться.

№ 3. Підошви ніг разом

Як робити. Ляжте на спину на подушку, з’єднайте ступні і розведіть коліна в сторони. Руки розслаблені і витягнуті вздовж тіла долонями вгору. Дихайте глибоко і рівно. Залишайтеся в такій позі 3 хвилини.

№ 2. Поворот лежачи

Як робити. Лежачи на спині, зігніть ноги і зігніть коліна разом. Повільно нахиляйте ноги в сторону, притримуючи їх руками. Залишайтеся так 1 хвилину, потім поміняйте бік. Повторіть 2 рази для кожної сторони.

№ 1. На спині

Як робити. Зручно ляжте на спину, підклавши подушку. Злегка розведіть ноги, а руки з боків долонями вгору. Стежте, щоб хребет і голова знаходилися на одній прямій лінії. Зробіть три глибоких рівних вдихи і видихи через ніс, а потім чотири звичайних. До цього моменту ви відчуєте сонливість і незабаром заснете безтурботним сном.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close