5 приладів, які споживають електрику навіть у вимкненому режимі

Чи знаєте ви, що побутова техніка здатна вести «таємне» життя і продовжувати працювати навіть після того, як ви натиснули на «OFF»?

Тутка розібрався, яка електроніка відрізняється особливою «норовливістю» і продовжує споживати енергію, навіть, якщо ми її вимкнули.

Зарядка без телефону

© rawpixel

Зарядний пристрій продовжує споживати електроенергію навіть, коли до нього не приєднаний гаджет. Правда, це мало позначається на нашому бюджеті, адже потужність у такого приладу просто мізерна.

Приставка для цифрового TV

© depositphotos

Приставки для цифрового телебачення продовжують працювати після чергового вимкнення і «намотують» енергії приблизно на 7 гривень в рік.

Правда, багато хто з нас навіть не переводить такі приставки в режим очікування, обмежуючись лише вимкненням телевізора. З-за цього підсумкова вартість зростає в 5 разів.

Телевізор

© depositphotos

Виявляється, натискаючи кнопку «OFF» на пульті, ми не вимикаємо телевізор, а переводимо його в сплячий режим? У такому стані він споживає енергії приблизно на 7-8 гривень в рік.

Комп’ютери та ноутбуки

© depositphotos

Навіть у вимкненому режимі комп’ютери і ноутбуки продовжують працювати. Тому, вимикаючи їх з розетки, ви зможете заощадити на електроенергії близько 30 гривень на рік.

Ті ж, хто зазвичай, залишає комп’ютер в сплячому режимі, можуть помножити цю цифру приблизно на 1,5.

Техніка з таймером

© depositphotos

Така малопомітна деталь, як працюючий таймер, говорить про те, що прилад, на якому він розташований, продовжує споживати електрику. Вимикаючи таку техніку з розетки, ви економите більше 30 гривень на рік.

Варто вимикати?

© depositphotos

Когось наведені вище цифри не здивують, а комусь, навпаки, будуть досить переконливими.

Так чи інакше, вимикати техніку з розеток все-таки варто. Адже при незапланованому стрибку напруги можна втратити цілий статок на згорілій електроніці.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close