5 причин, чому варто дати шанс чоловікові «не в вашому смаку»

© domohazyajki.com

Ви відпочиваєте разом з друзями, і тут один з них вказує на здавалося б привабливого хлопця за сусіднім столиком. Він здається милим, але ви відразу ж відповідаєте: «Він не в моєму смаку». Або ви знайомитеся онлайн, і все начебто добре з потенційним кандидатом, але знову-таки… Але суть в тому, що коли у вас серйозні наміри, немає такого поняття як «типаж». Є такі поняття, як цінності, сумісності і можливості. Якщо ви дійсно хочете серйозних відносин, то повинні забути про всі свої типажі.

Є як мінімум 5 причин, чому потрібно перестати говорити: «Він не в моєму смаку».

1. До сих пір це не працювало і ніяк вам не допомогло.

Хіба ви в стосунках? Чи були у вас щасливі і повноцінні відносини з «вашим типажем»? Якщо ви можете відповісти «так», тоді б ви не читали цю статтю. Тоді ваш типаж – правильний. Але якщо ви відповіли «ні», то знаєте, що? Цей типаж не підходить вам. Це не те, що вам потрібно, і ви вибирали неправильно. Пора перестати зустрічатися з вашим типажем і спробувати щось інше.

2. Це дуже поверхнево.

Як ви можете зрозуміти, що хтось не у вашому смаку, якщо навіть не дали йому шанс? Звичайно, є деякі моменти, які ви бачите відразу: може, чоловік курить, а ви категорично проти цього, або поводиться явно неналежно. Але в цілому, коли жінка говорить «Він не в моєму смаку», вона має на увазі фізичні дані, або те, ким він працює.

Але якщо він милий, у нього хороший характер, і на нього не страшно дивитися, то ви повинні дати йому шанс.

3. Це зручно.

Нашому мозку краще працювати по знайомим алгоритмам. Ми робимо те, що зручніше, тому що так легше передбачити результат. Ми знаємо, чого очікувати, коли зустрічаємося з певним типом чоловіків. І навіть якщо знаємо, що він не підходить нам і не готовий до серйозних стосунків, все одно вибираємо його, тому що це нам вже знайоме.

Але якщо ми не приймаємо виклики життя, ми не ростемо. Якщо ми зустрічаємося з одним і тим же типом хлопців знову і знову, ми отримуємо один і той же результат. Час все міняти.

4. Ви не використовуєте всі можливості.

Правда в тому, що чим більше людей ви зустрічаєте, тим більша ймовірність, що ви знайдете того, хто вам потрібен. Зустрічаючись тільки з одним певним типажем, ви втрачаєте ще дуже багато інших чоловіків.

5. Він може здивувати вас.

Ваш типаж безпосередньо асоціюється у вас з вашим минулим. Якщо ви хочете побудувати нове майбутнє, почніть зустрічатися з кимось абсолютно новим, ніж ви звикли. Ви можете здивуватися, наскільки близький зв’язок ви можете побудувати з цією людиною.

Фото заголовку domohazyajki.com
За матеріалами greatpicture.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close