5 оптичних ілюзій, які зроблять вас стрункішими

Ми любимо розглядати цікаві оптичні ілюзії на картинках, але навіть не підозрюємо, що часом можемо використовувати їх собі на користь. Наступна стаття стане в нагоді жінкам і дівчатам, які уважно ставляться до свого зовнішнього вигляду і хотіли б за допомогою маленьких хитрощів приховати свої незначні недоліки або підкреслити переваги.

Щоб виглядати стрункіше, досить просто перенести оптичні ілюзії на одяг, і ось що ми отримаємо:

Оптична ілюзія №1

© greatpicture.ru

Вертикальні лінії допоможуть зробити фігуру стрункішою. Шов, лінії в одязі або застібка – все це може допомогти зробити вас вищими і стрункішими. На фото дві однакові фігури, одна з швом, інша – без, і ви бачите різницю.

© greatpicture.ru

Крім того, чим лінії дрібніші і розташовані ближче одна до одної, тим буде стрункіше виглядати в них фігура.

Оптична ілюзія №2

© greatpicture.ru

Горизонтальні лінії і правда можуть повнити. Подивіться на цей малюнок вище, і ви побачите, що силует зліва виглядає стрункішим. А все тому що горизонтальна лінія перерізає найширшу частину тіла.

© greatpicture.ru

Але і горизонтальні лінії можна використовувати з розумом. Цей малюнок говорить про те, що середня фігура виглядає найширшою, хоча всі вони однакових пропорцій. А ось ліва і права фігури здаються набагато стрункішими. Тут діє цікава оптична ілюзія.

Чим довше погляд ковзає по фігурі, поки не зустріне цей «розріз» тим вище і стрункіше фігура буде здаватися. Тому не варто перерізати поясом або заправленою в штани або спідницю сорочкою своє тіло, якщо ви не вважаєте свою фігуру ідеальною і не відрізняєтеся високим зростом. Такий розріз візуально робить нижче і товстіше, тому підійде тільки дуже худим або дуже високим панночкам.

Оптична ілюзія №3

© greatpicture.ru

Діагональ дозволяє візуально зменшити фігуру, зробивши її стрункішою. Навіть пришиті під діагоналлю великі накладні кишені додають такий же ефект одежі.

Оптична ілюзія №4

Важливо звертати увагу і на силует плечей. Лінії, які розходяться і сходяться в цій області так само мають певний ефект ілюзії.

© greatpicture.ru

Якщо у вас дуже широкі стегна і вузькі груди, вам підійде образ, що розширюється до верху. Це може бути одежа з великим коміром, який натягується на плечі або простий виріз «човник».

Якщо у вас вузькі стегна, але природа нагородила вас великими грудьми, то ви можете носити так звані сукні (блузи) з нашийником.

Оптична ілюзія №5

І, звичайно, нікуди без чорного. Адже це найголовніший закон: чорний колір – надає стрункості.

© greatpicture.ru

Але не тільки чорний, будь-який темний колір, якщо ви поєднуєте його з одягом більш світлого тону. Не забувайте, що більш темний предмет гардероба надягають на «проблемну» частину, що зробить її візуально стрункішою.

Фото заголовку greatpicture.ru
За матеріалами greatpicture.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close