16 неймовірних способів обдурити своє тіло

© yourlives.ru

Наш організм – це різнопланова і різновидова система. А будь-яку систему можна іноді розіграти і обдурити. Як поводитися зі своїм тілом, коли воно збирається дати збій або вимагає свого? Читайте 16 цікавих способів, як можна обдурити власне тіло:

1. Якщо у вас сильно дере горло:
Помасуйте мочку вуха. Це активує вушні рецептори і рефлекторно викличе спазм в горлі, який полегшить першіння.

2. Якщо вам важко розчути бурмотіння співрозмовника:
Поверніть до нього праве вухо так, як воно краще чує швидку невиразну мову. А тиху мелодію допоможе краще розчути ліве вухо, так як воно більш чуйно вловлює музичні мелодії.

3. Якщо у вас затекла рука:
Справитися з цією проблемою допоможуть обертальні рухи головою. Затікання руки часто викликано защемленням нервів шийними м’язами. Рухова активність допоможе звільнити нерви і чутливість руки відновиться.

© howtogetridofacidreflux.info

4. Якщо ви страшенно боїтеся уколу:
Прокашляйтесь під час болісного введення голки. Це значно зменшить біль, за рахунок збільшення напруги в грудній клітці і спинномозковій рідині, що знизить чутливість больових рецепторів.

5. Якщо вам важко дихати через закладений ніс:
Надавіть язиком на піднебіння і помасажуйте пальцем між бровами, що викличе ворушіння сошника, (непарної кістки, що утворює задньо-нижню частину кісткової перегородки носа). Це зніме закладеність носа в межах 20 секунд.

6. Якщо ночами печія заважає вам заснути:
Спробуйте спати на лівому боці. Було доведено, що таке положення тіла зменшує вкидування соляної кислоти з шлунку в стравохід. Це пов’язано з тим, що при положенні на лівому боці кут між стравоходом і шлунком зменшується, і ймовірність потрапляння в стравохід кислоти стає мізерною.

© howtogetridofacidreflux.info

7. Якщо у вас заболів зуб:
Полегшити біль допоможе розтирання кубика льоду по тилу долоні в перетинці, що утворюється між великим і вказівним пальцями. Тим самим ви заблокуєте больові сигнали від хворого зуба до мозку.

8. Якщо ви обпекли палець:
Зменшити ймовірність появи пухирів на місці опіку допоможе прикладання до хворого місця чистої подушечки іншого пальця. Це навряд чи також ефективно допоможе впоратися з болем, як шматочок льоду, проте ви уникнете тривалого лікування пухирів.

9. Якщо ви перебрали зі спиртним, і це призвело до запаморочення:
Візьміться рукою за стійкий предмет. Справа в тому, що рідина, що знаходиться у внутрішньому вусі тієї ж щільності, що і кров. Розбавляючи кров, алкоголь підвищує щільність рідини у внутрішньому вусі і піднімає куполу, що регулює рівновагу. Мозок перестає правильно сприймати положення тіла. Навіть той факт, що ви твердо стоїте на землі, навряд чи допоможе в цій ситуації. Тільки тактильні відчуття від руки допомагають мозку виправити неправильне враження.

10. Якщо після пробіжки ви відчули біль у боці:
Видихніть при перенесенні ваги тіла на ліву ногу. Це зменшить тиск печінки на діафрагму і знизить больові відчуття в боці. Пам’ятайте, що більшість людей робить видих, ступаючи на праву ногу, а це веде до збільшення тиску на печінку.

11. Якщо у вас носова кровотеча:
Покладіть шматочок вати на ясна за вуздечкою, що знаходиться на верхній щелепі і сильно притисніть. Це підвищить тиск на передню частину носової перегородки і зменшить кровотечу.

12. Якщо вас турбує сильне серцебиття:
Подуйте на великий палець, це викличе подразнення нерва, що блукає і сповільнить частоту скорочень серця.

13. Якщо ви чоловік і вам дуже треба в туалет:
Примусьте себе подумати про секс. Відразу терпіти стане легше, оскільки сечовипускання і секс – взаємовиключні поняття.

14. Якщо вам складно пірнати на дно басейну:
Зробіть кілька коротких швидких вдихів. Це подарує вам ще 10 секунд, бо мозок буде думати, що у вас є в запасі достатня кількість кисню, і ви зможете здійснити свої плани.

15. Якщо вам потрібно завчити інформацію напам’ять:
Кілька разів повторіть текст, перед тим, як заснути. Під час сну мозок упорядковує інформацію і переводить її в довгострокову пам’ять. Прокинувшись вранці, ви виявите, що знаєте текст напам’ять.

16. Якщо ви схильні до морської хвороби:
Стоячи на нижній палубі, спрямуйте свій погляд на горизонт. Це полегшить ваш стан, завдяки зниженню суперечності між відчуттями і візуальними враженнями. Вживання в їжу імбиру також допоможе впоратися з проблемою морської хвороби.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close