15 хитрощів із звичайною фольгою, про які ви заледве чи чули

Господині вже давно використовують фольгу для запікання в духовці, тому вона завжди є під рукою. Виявляється, фольгу можна застосовувати не тільки для приготування страв.

Тутка зібрав найкращі способи використання фольги в домашньому господарстві. Для тих, хто вже випробував їх усі, — бонус в кінці статті.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Замініть лійку

Якщо вам терміново знадобиться перелити рідину в іншу ємність або щось пересипати, зробіть лійку з фольги, як тут.

Прасуйте одяг відразу з двох сторін

Підстеліть фольгу під одяг, перш, ніж прасувати його, як показано тут. Фольга швидко нагріється, і одяг буде випрасований відразу з двох сторін.

Погостріть ножиці

Якщо ви хочете погострити ножиці і прибрати з них іржу, поріжте 7-10 разів шматочок фольги, як розповідається в цьому блозі.

Продовжіть термін служби батарейок

Якщо у вас сіли батарейки, а нових під рукою немає, використовуйте шматочки фольги. Покладіть фольгу у відповідності з цією інструкцією.

Зніміть статичний заряд з речей

Покладіть в пральну машинку разом з білизною пару кульок фольги (детальніше дивіться тут). Після прання речі не будуть електризуватися і зачіпляти на себе волосся, шерсть і дрібне сміття.

Почистіть праску

Почистіть праску з допомогою кульки фольги, як розказано тут.

Почистіть срібло

Щоб почистити срібло, постеліть на дно ємності фольгу, додайте соду, сіль і кип’ячену воду. Детальна інструкція в цьому блозі.

Легко пересувайте меблі

Щоб вам було легше пересунути меблі, підкладіть під ніжки шматочки фольги, як можна побачити тут. Фольга допоможе опорі краще ковзати.

Підсильте сигнал Wi-Fi

Фольга допоможе посилити сигнал Wi-Fi. Згорніть її в декілька шарів і поставте екран за антеною. Подробиці тут.

Відчистіть клейовий пістолет

Легко відчистити клейовий пістолет від застарілого клею допоможе шматочок фольги. Інструкція тут.

Захистіть страви від пригорання

Щоб захистити сковорідку від пригорання, застеліть її шаром фольги. Так ви зможете приготувати страву без використання олії.

Відчистіть іржу з хромованих поверхонь

Згорніть шматочок фольги в кульку, намочіть її із зусиллям, проведіть  хромованою поверхнею, на якій є іржа. Детальна інструкція в цьому блозі.

Заклейте пакети

Якщо вам потрібно заклеїти відкриту упаковку або пакет, покладіть на край пакета шматочок фольги, як показано тут, і проведіть праскою.

Використовуйте фольгу для сенсорного екрану

Виявляється, сенсорні екрани телефону реагують на дотик фольгою. Якщо обмотати нею звичайний олівець, у вас вийде саморобний стилус. Якщо у вас під рукою не виявилося сенсорних рукавичок, обмотайте вказівний палець фольгою і користуйтеся смартфоном навіть у звичайних рукавичках.

Зробіть формочки для печива

Практично будь-яку форму для печива всього за кілька хвилин можна зробити з фольги за цією інструкцією.

Бонус: відбілити зуби

Змішайте трохи харчової соди з зубною пастою, а потім нанесіть товстим шаром на фольгу. Щільно притисніть до зубів. Через годину видаліть фольгу і ретельно промийте рот.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close