15 секретів, про які мовчить персонал готелів

Це може стати несподіванкою, але в будь-якому готелі є таємниці, про які завжди мовчать керівництво і персонал готелів. Зазвичай замовчують про переваги і опції, які гості можуть використати.

1. Постільна білизна

Готельні тонкощі: постільна білизна.
© novate.ru

Постільна білизна часто не міняється при заселенні нових відвідувачів. Це звучить досить бридко, але, на жаль, це факт. При заселенні в готель новий клієнт може спати на тій ж постільній білизні, що і попередній.

2. Готель – суд – в’язниця

За неоплачений рахунок у готелі не можуть посадити у в’язницю. Тим не менш, доведеться відправитися в цивільний суд для врегулювання платежів або мати справу з колектором боргів.

3. Готельний суїцид

Більшість готелів використовуються для вчинення самогубств. Місцеві жителі, які живуть поруч з готелем і не хочуть здійснювати самогубство вдома серед рідних, відправляються робити це в готель. Подібне звучить неприємно і сумно, але це правда.

4. «+1»

Можна підселяти незареєстрованого гостя. Більшість готелів стягують однакову плату за одного або двох осіб в одному номері. Тому часто можна привести ще одну людину (але тільки одного) в номер і не платити за нього.

5. Туалетні приналежності

Готелі очікують, що відвідувачі заберуть з собою туалетні приналежності. Неважко здогадатися, чому про це мовчать. Але вартість туалетного приладдя входить в ціну номера.

6. Цінні речі…

Більшість готелів не перевіряють свій персонал. Тому краще всього залишати всі цінні речі вдома, а не брати їх з собою в готель. Чи ж не дивуватися, якщо персонал вкраде їх.

7. Пульти, телефони, крісла…

Після виселення попередніх клієнтів і до заселення наступних у прибиральників є дуже мало часу, щоб очистити кімнату. А це означає, що більшість предметів (наприклад, пульти дистанційного управління та телефони) просто не чистять.

8. Ресепшен

Можна перевірити, хто зупинився в конкретному готелі. Якщо підійти або зателефонувати на ресепшен з проханням поговорити з кимось визначеним, то з ним або з’єднають по телефону або стане відомо, що цей чоловік не проживає в даному готелі.

9. Зарядні пристрої

У готелях завжди є додаткові зарядні пристрої на випадок, якщо відвідувачі забудуть свої. Цей факт дуже корисно знати. Наступного разу якщо хтось забуде зарядний пристрій будинку, не потрібно відразу бігти в магазин за новим.

10. Автомобілі в оренду

Деякі готелі співпрацюють з пунктами прокату автомобілів. Тому, якщо знадобиться взяти в оренду авто, варто запитати про це на ресепшені.

11. Безкоштовний сніданок

Цей пункт стає все більш популярним серед різних готелів. Тому не варто дивуватися, якщо при заселенні запитають, чи хоче відвідувач сніданок.

12. Безкоштовний вай-фай

Немає необхідності витрачати свій трафік на телефоні під час перебування в готелі. Більшість готелів пропонують своїм гостям безкоштовний Wi-Fi.

13. Постійний клієнт

Тим, хто часто подорожує, варто зупинятися в одних готелях кожен раз. Найчастіше, коли персонал почне пізнавати постійного відвідувача, це буде означати (в більшості випадків) більш якісне обслуговування.

14. Ковролін

Підлоги не так чисті, як вони можуть виглядати. Більшість номерів готелю мають на підлозі килимове покриття. А це означає, що на ньому може бути багато бруду, пилу та бактерій.

15. Безкоштовна вода

За бажанням, гостям можуть бути надані безкоштовні пляшки води, столової або мінеральної. Про це теж найчастіше замовчують.

За матеріалами novate.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close