14 таємниць для керування тілом, які зроблять життя простішим

Кожен з нас стикався з ситуацією, коли організм починає підводити нас в самий невідповідний момент.

Тутка представляє вам кілька прийомів, які допоможуть боротися з найпоширенішими проблемами нашого організму.

Позбутися від головного болю

© depositphotos.com

Помістіть руки до ліктя під струмінь холодної води на кілька хвилин. Намагайтеся тримати їх у воді так довго, як можете. Потім витягніть і розтирайте шкіру сухим рушником до появи відчуття печіння.

Діє така техніка точно так же, як загартовування. Температурний стрес і перепади підвищують тонус і розганяють кров. Але, якщо у вас проблеми з серцем або судинами, то таким прийомом варто користуватися з обережністю.

Відігнати сонливість

© depositphotos.com

Щоб відігнати сонливість, затримайте дихання на стільки, скільки зможете. Завдяки цьому посилиться серцебиття, що розбудить вас.

Стримати чхання

© depositphotos.com

Несподіване чхання, як правило, «проситься» в самий невідповідний час. Щоб уникнути цього, просто затисніть частину носа вище кінчика і відтягніть її вперед.

Позбутися від нудоти

© depositphotos.com

Щоб на якийсь час стриматися від блювотних позивів в невідповідному місці, спробуйте точковий масаж . Натисніть на внутрішню точку, яка розташована на внутрішній стороні зап’ястя на відстані 3 см від вашої долоні.

Стримати сміх

© depositphotos.com

Іноді в самий невідповідний момент нами заволодіває неконтрольований сміх. Його можна придушити, якщо вщипнути себе або прикусити язика.

Припинити гикати

© depositphotos.com

Найефективніший спосіб боротьби з гикавкою – затримка дихання на максимально тривалий час.

Позбутися від печії

© depositphotos.com

Нерідко печія починається через те, що ви спите на правому боці. Спробуйте спати на лівому боці , щоб зменшити печію в нічний час.

Підняти собі настрій

© depositphotos.com

Якщо у вас поганий настрій, затисніть олівець зубами . Це активізує м’язи, які ви використовуєте, коли посміхаєтеся, що обдурить ваш мозок і підніме настрій.

Перестати хропіти

© depositphotos.com

Часта причина хропіння – сон на спині. Спробуйте спати на боці , це покращує дихання уві сні.

Позбутися від вугрової висипки

© depositphotos.com

Щоб запобігти появі вугрової висипки, сполосніться прохолодною водою в самому кінці водних процедур. Холодна вода звужує пори і запобігає потраплянню бруду і бактерій.

Вгамувати свербіж від укусів комах

© depositphotos.com

Щоб зменшити свербіж від укусу комара, помажте це місце дезодорантом .

Зупинити сльози

© depositphotos.com

Часом нам важко стримати сльози, коли вони зовсім не до ладу. Щоб не заплакати, спробуйте широко відкрити очі і протриматися якомога довше не кліпаючи, при цьому подивіться наверх (тільки очима, не нахиляючи голову).

Зменшити біль

© depositphotos.com

Ви коли-небудь перечіплювалися об поріг будинку або вдарялися мізинцем до журнального столику? Якщо так, не бійтеся висловити свої емоції нецензурно. Дослідження показують, що лайки допомагають зменшити біль.

Позбутися від запаморочення

© depositphotos.com

Щоб швидко позбутися від запаморочення, помістіть вказівний палець у вухо і обережно потягніть вухо вгору, вперед і вниз. Це дозволить відрегулювати внутрішньочерепний тиск, що значно полегшить ваш стан.

Фото заголовку depositphotos.com
За матеріалами lybrate.com, acupuncturetwincities.com, bbc.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close