12 трюків, з якими будь-яка дівчина на фото буде виглядати по-голлівудськи

Ми завжди хочемо виглядати і виходити на фотографіях впевнено, бути стрункими і красивими. Але з-за неправильної пози або ракурсу часто хороший знімок відправляється прямо в сміттєвий кошик.

Щоб ви завжди шикарно виглядали на фотографіях, Тутка приготував для вас 12 простих виграшних поз, які підкреслять переваги фігури і приховають її недоліки, якщо такі є.

№ 1

Найпростіша і одна з найбільш вдалих поз. Покладіть одну руку на стегно, а другу трохи нижче. Така поза створює простір між руками і тулубом. Талія буде виглядати тонше, а руки витонченіше.

№ 2

Ця поза схожа на попередню, але тут права рука просто опущена. Модель трохи розгорнута, а тіло зігнуте в бік опущеної руки.

№ 3

Якщо поблизу є паркан, перила або стіл, то можна просто спертися на цей предмет руками. Важливо стежити за тим, щоб плечі не сильно піднімалися, інакше шия на фотографії буде непомітна.

№ 4

Не завжди потрібно придумувати певне положення для рук. Абсолютно нормально залишити їх в природному положенні, розслабленими. Те ж саме можна сказати і про ноги. Варто тільки пам’ятати, що вагу краще переносити на одну ногу.

№ 5

Спертися можна і на лікті. У цьому випадку знімати краще збоку. Така поза підкреслить контур тіла і виділить руки. Добре підходить як для зйомок в приміщенні, так і надворі.

№ 6

Часто звичайні пози виявляються найбільш вдалими. Перенесіть вагу тіла на одну ногу, а тулуб при цьому трохи зігніть. Силует набуде форми букви S.

№ 7

Відмінна поза, яка добре підходить для портрета. Зігніть руки в ліктях і покладіть на якесь піднесення. Голову при цьому можна повернути трохи вбік.

№ 8

Лінії на фотографії дозволяють прикувати погляд глядача до головного — до моделі. Злегка доторкніться, але не ставте лікоть на поверхню гілки дерева, поручнів або стіни. Така поза добре підходить для портретного знімка.

№ 9

Якщо ви не знаєте, що робити з руками, то просто приберіть їх за спину або сховайте в кишенях. Це незвичайна, але проста поза. Головне, стежте, щоб руки в кишенях були вільні.

№ 10

Найпростіша поза для портретної фотографії та чудовий ракурс, з якого ви будете здаватися стрункішими. Поверніться трохи боком, випряміть спину і підніміть підборіддя.

№ 11

Ще одна поза, яка добре підходить для портретного знімка. Піднесіть руки до стіни і злегка обіпріться на неї. Тоді ваші руки залишаться в кадрі, але вся увага буде прикута до лиця.

№ 12

Вважається, що схрещені ноги і руки створюють певний психологічний бар’єр між людьми. Але все-таки варто спробувати схрестити їх на фотографії. Така поза розправить плечі і подовжить шию. А на фотографії ви будете виглядати впевнено.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close