12 порад від професіоналів, як робити чудові знімки на телефон

Професійний фотограф не той, хто робить знімки на дорогу камеру. А той, хто знає основи та деякі фішки, які допоможуть створити справжній шедевр з простих підручних речей. Іноді для цього достатньо тільки камери телефону.

Тутка за порадою професіоналів зібрав для вас 12 хитрощів, щоб зробити coolest фото на звичайний смартфон.

Гарнітура як спусковий затвор

Неочевидна можливість гарнітури — це її використання в якості пульта дистанційного керування.

Що робити: Підключіть гарнітуру до телефону, отройте додаток камери і натисніть на кнопку «+», щоб зробити знімок.

Селфі «без рук»

Селфі з великою кількістю людей зробити складно. Хтось вічно не потрапляє в кадр або рука закриває більшу частину знімка. Щоб вирішити цю проблему, зробіть простий штатив.

Що робити: Візьміть непотрібну пластикову карту і зігніть її в трьох місцях, на один з вигинів можна поставити телефон. Використовуйте навушники або таймер, щоб зробити знімок на відстані.

Панорамні близнюки

Використовуйте функцію панорамної зйомки, щоб створити двійників на одній фотографії без використання графічних редакторів.

Що робити: Виберіть режим «Панорама». Помістіть людину в кадрі і почніть плавно переміщати смартфон в будь-яку сторону. Як тільки людина опиниться за межами відзнятого матеріалу, зупиніть або сповільніть рух. У цей час модель має перебігти за вашою спиною в наступний кадр.

Маленька Земля

Користуйтеся різними додатками, щоб надати вашим знімкам цікаві ефекти. Наприклад, додаток RollWorld зможе зробити з вашої фотографії мініатюру земної кулі.

Що робити: Скачайте додаток і завантажте туди заздалегідь зроблену панораму чи іншу цікаву фотографію. Поекспериментуйте з налаштуваннями, і ви отримаєте унікальний, фантастичний знімок.

Підводні фотографії

Вести зйомку у воді або під водою на смартфон набагато зручніше, ніж звичайний фотоапарат. При цьому вам не обов’язково купувати захисний кейс.

Що робити: Опустіть телефон у звичайну прозору склянку, а склянку опустіть на 2/3 у воду. Використовуйте гарнітуру як пульт управління. Для фотографій на глибині надіньте на гаджет презерватив. Це захистить його від вологи, а сенсор буде так само чутливий.

Використовуйте відбивач

При зйомці портретів іноді потрібно підсвітити темну область, додати глибини і яскравості. Для цієї мети підійдуть будь-які відображаючі поверхні.

Що робити: Візьміть сонячний відбивач для автомобіля або звичайну фольгу. З допомогою відбиваючого матеріалу можна підсвітити темні області або додати відблиски на фотографію.

Використовуйте функцію HDR

Функція HDR поєднує кілька різних за яскравістю знімків в один. З-за цього фотографії виходять більш яскравими, об’ємними і насиченими.

Що робити: Відкрийте камеру, увімкніть функцію HDR і зробіть знімок.

Порада: Фотографії, зняті в цьому режимі, займають більше місця в пам’яті смартфона, тому використовуйте цю функцію в особливих випадках. Наприклад, якщо хочете сфотографувати захід, зелень дерев або красиві квіти.

Приєднайте телефон до повітряної кулі

Щоб зробити знімок пейзажу з висоти, зовсім не обов’язково купувати дорогий дрон. Можна приєднати телефон до повітряної кулі.

Що робити: Візьміть велику повітряну кульку, наповнену гелієм. Надійно прикріпіть до нього телефон і міцну нитку. Запустіть кулю і зробіть знімок за допомогою таймера.

Порада: Надіньте на смартфон захисний кейс і увімкніть функцію пошуку телефону. Це врятує ваш пристрій, якщо щось піде не так.

Макрофотографії

На жаль, при макрозйомці смартфони показують себе не з кращого боку. Але вирішити цю проблему можна за допомогою мініатюрної лінзи.

Що робити: Маленьку лінзу можна знайти в будь-якій лазерній вказівці або ліхтарику-брелку. Зафіксуйте лінзу об’єктива біля смартфона за допомогою шпильки і липкої стрічки. Тепер ви можете робити приголомшливі макрофотографії.

Окуляри як поляризаційний фільтр

За допомогою сонячних окулярів можна зробити воду прозоріше, прибрати відблиски і надати небу красивий колір.

Що робити: Просто зробіть знімок через лінзу окулярів. Якщо хочете прибрати відблиски, перевірте, щоб окуляри були з поляризаційним ефектом.

Створюйте відблиски

Гарний кольоровий відблиск може повністю перетворити ваш знімок. Все, що для цього потрібно, — напівпрозорий кольоровий папір.

Що робити: Візьміть кольоровий обгортковий папір і піднесіть його до краю об’єктива, щоб створити барвистий віблиск. Можна також зробити знімок крізь нього, щоб надати фотографії цікавий веселковий ефект.

Використовуйте інші зображення

Ваш смартфон допоможе вам зробити унікальне збірне селфі.

Що робити: Знайдіть зображення в інтернеті або створіть його самі, щоб доповнити свій автопортрет елементом з іншої фотографії. Тут все залежить від вашої фантазії, просто імпровізуйте!

Фото заголовку adme.ru
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close