12 основних принципів «здорової любові»

© gala-teya.com.ua

Перспективними вважаються ті відносини, які обіцяють тривалість, стабільність і в той же час приносять радість обом партнерам. Такі відносини базуються на принципах так званої здорової любові, про яку пише американський психолог Трейсі Кебот. Вона виділяє 12 основних принципів любові, яка здатна зробити вас щасливими, наповнити життя радістю, а не позбавити спокою, сну і сил.

 1. Коли двоє людей вступають в любовні відносини, життя кожного з них повинно покращитися. Якщо життя погіршується або якщо ви тягнете один одного вниз, врешті решт хтось схаменеться і побажає піти.
 2. Не можна купити любов. Якщо ви робите це, не розраховуйте на те, що ваші витрати окупляться сторицею. Натомість за гроші можна купити багато чого іншого, що доставить радість коханій людині.
 3. Уникайте ревнощів. Провокуючи ревнощі, ви граєте з вогнем. Хтось обов’язково обпечеться. Люди і без того схильні до ревнощів, буває, що їм не вистачає впевненості в собі, тому не слід свідомо викликати це почуття.
 4. При здорових любовних відносинах обидва партнера залежать один від одного в однаковій мірі.
 5. Істинно любляча людина не вимагає від партнера доказів відповідного почуття. Вона сам доводить йому свою любов.
 6. Остерігайтеся бажання змінити партнера. Якщо ви перетворюєте партнера в іншу людини, пам’ятайте про те, що, можливо, цей новий чоловік не захоче залишитися з вами.
 7. Людину, схильну до депресії, важко любити. Любов повинна робити людину щасливою, але наявність вашого обранця ще не гарантує вам щастя. Тільки ви самі здатні робити себе щасливими або сумними.
 8. Жінка хоче думати, що її любить недоступний принц, а не страждаючий псих. Чоловіки також не люблять істеричок і так званих «бомб уповільненої дії», від яких невідомо чого чекати, оскільки вона може вибухнути в будь-який момент. Непередбачуваність партнера розхитує нерви і вбиває почуття точно так само, як наводить нудьгу повна і абсолютна передбачуваність.
 9. Стрімко спалахнута любов швидко вичерпує себе. Щоб знайти щастя як величину постійну, хтось з двох повинен любити розумно. Якщо партнер мовчить у відповідь на ваше кричуще обурення, це не означає, що він глухий, не означає, що він слабкий, не означає, що байдужий. Це означає, що у нього є руки, в яких він себе тримає.
 10. Якщо партнер засвоїв, що можна погано з вами погодитися, переконати його у зворотному буде дуже важко.
 11. Якщо ви сумніваєтеся в доцільності задуманого вами вчинку, слід утриматися від нього. Краще дочекатися миті, коли вам прийде в голову найкраще рішення.
 12. Як правило, люди відчувають себе найбільш комфортно з партнерами, рівними їм за соціальним статусом і які є при цьому психологічними антиподами. Іншими словами, вам краще підійде людина з вашим рівнем освіти і подібним походженням. Пам’ятайте: щоб вийти заміж за принца на білому мерседесі, потрібно бути принцесою в червоному порше-кабріолеті. Ваші життєві цінності повинні збігатися. Це означає, що якщо ви маєте вищу освіту, вам слід шукати партнера з вузівським дипломом. Психологічний антипод буде стабілізувати ваш душевний стан. Екстраверту потрібний інтроверт, песимісту – оптиміст. Це правило і пояснює баланс між об’єднуючими партнерів спільними поглядами, з одного боку, і забезпечує гармонію і баланс протилежностей, з іншого.

Фото заголовку gala-teya.com.ua
За матеріалами fit4brain.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close