11 хитрощів, як вибирати тільки смачні продукти

Роблячи покупки в магазині, ми звикли брати те, що симпатичніше нашому оку. Але чи правильно це? Адже далеко не завжди гарний — значить смачний і корисний.

Тутка зібрав поради, які допоможуть зробити так, щоб на вашому столі завжди були тільки натуральні продукти.

Твердий сир

© depositphotos

При купівлі твердого сиру потрібно звертати увагу на кілька моментів: колір повинен бути рівномірним, без прожилок і білого нальоту на скоринці; очки повинні бути однаковими за розміром на всьому шматку і розподілені рівномірно; пружність — якщо натиснути на сир і він не прийме форму назад, то його краще не брати.

М’ясо

© depositphotos

Колір у свіжого м’яса повинен бути ніжно-рожевий, ніяк не бурий. Зверніть увагу на жирові прошарки: вони повинні бути блискучими і максимально світлими. За структурою м’ясо повинно добре піддаватися деформації (повертатися в первісний вигляд) і не повинно липнути до рук.

Мелена кава

Вибирайте каву, чия ціна має середнє значення: дешевий продукт навряд чи буде хорошим, а дорогий нічим не відрізняється за смаком. Хорошу мелену каву ніколи не упаковують в пластмасові банки — тільки в металеві або скляні. А термін придатності натуральної кави повинен бути не більше 18 місяців.

Натуральний мід має бути прозорим, мати рівномірний колір. На смак якісний мед нудотний, має специфічний запах. Якщо потерти крапельку такого меду між пальцями, він повинен легко розтиратися і вбиратися в шкіру.

Морозиво

© depositphotos

Вибираючи морозиво, обов’язково читайте склад. Часто десерт, що містить ягідні смаки, не може похвалитися натуральністю інгредієнтів. Добре, якщо продукт містить тільки горіхи, цукати або мармелад в якості добавок. А ось заморожений лід — це один суцільний консервант.

Шоколад

В першу чергу при виборі шоколаду потрібно звертати увагу на склад: чим він коротший, тим краще плитка. Якісний продукт повинен містити саме какао, будь-які похідні цього компонента — ознака ненатуральності. Крім того, краще брати плитку, у складі якої є какао-масло, а не рослинне.

Риба

© depositphotos

У свіжої риби очі повинні бути яскравими — каламутні і опуклі вказують на те, що риба стара. Зябра повинні бути яскраво-червоними, в окремих випадках допускається світло-рожевий колір (коли через зябра спускали кров). А тулуб має бути пластичним: якщо рибу взяти в руки, то хвіст повинен вільно звисати.

Свіжий хліб не повинен бути твердим, тому в магазині завжди потрібно торкатися товару. Краще не брати хліб, упакований у поліетилен: така упаковка допомагає випічці не черствіти більш тривалий час, але вже через кілька годин продукт в такій упаковці повністю втрачає свій смак.

Морква

Вибрати морквину дуже просто: треба брати ту, що менш яскрава, без плям і невеликих розмірів.

Болгарський перець

© depositphotos

Болгарський перець з 2-3 поділами буде гіркуватим і з меншою кількістю насіння. Якщо поділів 4 — плід солодкий і з великою кількістю зерен. У нерозрізаному вигляді варто звертати увагу на горбики перцю знизу.

Зелена цибуля

© depositphotos

При виборі цибулі подивіться на межу між білою і зеленою частинами. Якщо межа чітка, то цибуля добра; якщо розпливчаста — цибуля виявиться занадто твердою.

Фото заголовку depositphotos, depositphotos
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close