11 порад, як миттєво виглядати стрункішою на фотографіях

Чи помічали ви, як фотокамера часом додає нам кілька зайвих кілограмів? Ці поради допоможуть вам стати стрункішою і привабливішою без всяких дієт.

1. Стійте під кутом 45 градусів.

Коли ви стоїте прямо перед камерою, це демонструє ваші найширші частини. Розвернувшись трохи під кутом, ви показуєте себе з більш вигідної сторони. Встаньте під кутом приблизно 45 градусів, злегка висунувши одну ногу вперед до камери, щоб подовжити тіло.

2. Тримайте руки вгорі

© zachashkoi.ru

Коли ваші руки знаходиться вздовж тіла, вони притискаються до тіла, через що візуально розширюють його. Покладіть одну руку на стегно, щоб уникнути цього ефекту. Якщо така поза здається вам занадто штучною, тримайте руки з боків, але не притискайте до тіла. Залиште невеликий простір між тулубом і руками.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Якщо вам складно виглядати природно в такій позі, спочатку покладіть руку на стегно, а потім опустіть її. Ваші плечі опустяться, і вам буде легше добитися розслабленості.

3. Виправте поставу

© zachashkoi.ru

Гарна постава не тільки корисна для спини, але відразу ж робить вас стрункішою. Потренуйтеся стояти з випрямленою спиною, відкинувши плечі і висунувши груди вперед. Ми занадто часто сутулимося, але варто випрямити плечі, і ми відразу ж змінюємося.

4. Тримайте голову вище

© zachashkoi.ru

Щоб обличчя не виглядало широким і не створювався ефект подвійного підборіддя, нахиліть голову трохи вперед і підніміть підборіддя. Це допоможе витягнути шию і простір під підборіддям. Злегка нахиливши підборіддя, ви зможете виглядати природніше.

5. Притисніть язик до піднебіння

© zachashkoi.ru

Ця незвичайна хитрість допоможе уникнути подвійного підборіддя. Притисніть язик до верхнього піднебіння. Це здається дивним, але така дія стискає м’язи під підборіддям, і надає вам більш стрункий вигляд.

6. Схрестіть ноги біля щиколоток

© zachashkoi.ru

Якщо вас знімають сидячи, схрестіть ноги біля щиколоток, а не в колінах. Коли ми схрещуємо ноги, закинувши її одна на іншу, це часто веде до того, що більш виразно помітні проблемні зони. Замість цього, схрестіть ноги в щиколотках і коліна злегка нахиліть вперед, щоб подовжити тіло і привернути увагу до особи.

7. Сядьте на край

© zachashkoi.ru

Якщо ви сидите для фотографії, нахиліть тулуб і сядьте на край стільця або дивана. Коли ми сидимо біля спинки, схильні сутулитися, що надає безформність центру тіла. Крім того, така поза наближає ноги до камери, з-за чого вони здаються більшими на знімках.

8. Нахиліть камеру

© zachashkoi.ru

Щоб не створювати ефект подвійного підборіддя, попросіть фотографа не нахиляти камеру наверх. Якщо камера перебуває нижче рівня підборіддя, у вас відразу з’являються зайві складки на шиї. Коли камера направлена прямо, знімок виходить більш вдалим, але щоб виглядати стрункішою, потрібно робити фотографію трохи зверху.

9. Носіть суцільні темні кольори

© zachashkoi.ru

Багато хто знає, що чорний колір підкреслює фігуру, але це не означає, що ви не можете використовувати інші кольори в одязі. Будь-який темний колір, включаючи бордовий, баклажановий, темно-синій мають той же ефект. Крім того, синій і блакитний колір йде практично всім. Бажано використовувати суцільні кольору, так як великі малюнки і узори можуть надати вам об’єм. Якщо ви хочете, щоб у центрі уваги було обличчя, краще всього використовувати однотонний одяг.

10. Вибирайте одяг, який підкреслює фігуру

© zachashkoi.ru

Добре підібрана форма одягу не менш важлива, ніж колір. Уникайте одягу вільного покрою, який візуально розширює фігуру. Акцентуйте увагу на тонких частинах за допомогою пояса або звуженою талією.

11. Підберіть правильний бюстгальтер

© zachashkoi.ru

Більшість жінок неправильно підбирає розмір бюстгальтера. Правильний розмір бюстгальтера не тільки повинен відчуватися комфортно, але і дозволяє краще виглядати на фотографіях. Добре підібраний бюстгальтер піднімає тіло і зменшує талію, створюючи більше простору між грудьми і стегнами.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close