11 перевірених нами хитрощів для тих, хто носить окуляри

Якщо ви носите окуляри, вам нерідко доводиться стикатися з труднощами, які навіть не приходять в голову людям з хорошим зором. Пошуки футляра для окулярів – справжній квест, а щоб окуляри не запотівали в холодну погоду, доводиться застосовувати прямо-таки надздібності.

Ми в Тутка підібрали кілька порад, які допоможуть полегшити життя всім, хто носить окуляри.

Знайти окуляри в темряві

Нанесіть на чохол для ваших окулярів тонку смужку фосфорної фарби. У будь-якому темному приміщенні окуляри буде знайти набагато простіше.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Протирання лінз

Для сухого протирання лінз найкраще підходить мікрофібра. Цей матеріал не дряпає поверхню лінз і не накопичує бруд. Ні в якому разі не протирайте лінзи футболкою або рукавом сорочки: на лінзах з’являться мікроподряпини, які дадуть додаткове навантаження на очі.

Заміна для окулярів

В екстрених випадках, коли окуляри недоступні, можна обійтися і без них. При короткозорості можна використовувати смартфон, щоб ясніше розглянути деталі.

Миття лінз

Засіб для миття посуду ідеально підходить для очищення лінз! Ніколи не використовуйте пральні засоби, що містять спирт, оцет, аміак або відбілювач. Ці речовини руйнують покриття лінз.

Щоб окуляри не запітніли

Одна з головних проблем всіх, хто носить окуляри, – запітніння лінз. Для того щоб ваші окуляри при переході з холодного приміщення в тепле не запітніли, попередньо обробіть лінзи рідким або твердим милом.

Окуляри не обідок

Не використовуйте окуляри як обідок для волосся – оправа деформується і буде спадати. Під час вмивання і в інших випадках, коли ви не користуєтеся окулярами, їх краще всього зняти.

Швидко поремонтувати окуляри

Якщо шурупи окулярів загубилися або вилетіли, використовуйте зубочистку в якості тимчасового рішення. З’єднайте оправу і дужку окулярів, вставте зубочистку і відламайте непотрібну частину.

Широкі і вузькі дужки

Якщо окуляри постійно сповзають, потримайте заокруглені частини дужок під гарячою водою кілька хвилин, поки пластик трохи не розм’якшиться. Злегка зігніть кінці вниз, щоб вони щільніше прилягали до вух. Якщо окуляри вам злегка тиснуть, то потримаєте дужки під гарячою водою і спробуйте їх зігнути трохи наверх, щоб зменшити тиск.

Носові упори

Для регулювання носових упорів покладіть окуляри на рівну поверхню, щоб побачити їх по відношенню один до одного.

Форма оправи

Якщо у вас широко посаджені очі, вибирайте оправи з товстим або випираючим переніссям. Це привертає увагу до центру обличчя, і очі здаються ближчими. Якщо у вас близько посаджені очі, вибирайте оправи з декоративними деталями на зовнішніх краях. Це дає відчуття більшої відстані.

Для автомобілістів

Порада для водіїв: не залишайте окуляри з пластиковими лінзами на приладовій панелі під прямими сонячними променями. Від нагрівання лінзи можу деформуватися або навіть тріснути. Найкраще зберігати окуляри в спеціальному відділенні в бардачку.

За матеріалами brightside.me

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close