10 таємних прийомів, щоб виглядати на всі сто

Всі ми пам’ятаємо, що зустрічають по одягу, тому завжди намагаємося виглядати добре. Для цього ми дотримуємося певного стилю і продумуємо, куди і що вдягнути. Але є ще кілька нюансів, на які варто звернути увагу, щоб виглядати бездоганно.

Тутка ділиться корисними таємницями про те, як в будь-якій ситуації виглядати добре з голови до п’ят.

Комір повинен відповідати формі обличчя

Вибираючи сорочку або блузку, ми не завжди звертаємо увагу на те, який у виробу комір. Не можна сказати, що це груба помилка, але якщо звертати увагу і на цю деталь, то можна дуже добре підкреслити свої риси обличчя.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Так, вузький комір більше підійде людям з широким обличчям, тому що комір такого крою здатний візуально витягнути його. Тим, у кого овальна форма обличчя, найбільше підійде класичний комір. А ось власникам вузького обличчя можна експериментувати з формами комірів — наприклад, вибрати круглий.

Звертайте увагу на плечі й рукави

Під час примірювання будь-якого одягу зверніть особливу увагу на плечі й рукави. Щодо цих двох деталей існує правило: плечові шви повинні бути точно на плечах, а рукави — закінчуватися на згині зап’ястя.

Приділяйте увагу підкоченим рукавам

Вже досить довгий час живе серед нас звичка підкочувати рукави на сорочках чи блузках. І часто, коли в кінці дня розкочуєте рукави, ви бачите просто зім’яту тканину. Щоб цього уникнути, достатньо раз на кілька годин обсмикувати рукави.

Застібнуті й розстібнуті гудзики на плащі та пальті

Дивно, але навіть така деталь на пальті і плащі, як гудзики, потребує певної уваги. Потрібно знати, що верхній гудзик можна застібати, а можна залишити розстібнутим, середні завжди повинні бути застібнуті, а ось нижній краще не застібати взагалі.

Не економте на взутті

Не таємниця, що хороше, якісне взуття здатне прослужити довше. Крім цього, таке взуття краще для ніг. При цьому однозначно одне: якісне взуття потребує особливого догляду, тому доглядайте за ним як годиться, адже, дотримуючись рекомендацій, можна уникнути, наприклад, небажаної деформації і зайвого накопичення вологи.

Кедрові вішаки для одягу

Вішаки, які зроблені з кедра, можуть стати справжнім порятунком, адже однією з їх позитивних якостей є здатність вбирати зайву вологу від одягу. Ну і звичайно, вішаки з натурального матеріалу не спричинять ніяких механічних пошкоджень.

Ніколи не відмовляйтеся від ременя

Якщо в штанах є петлі для ременя, то не варто ними нехтувати. Без ременя образ буде незавершеним, тому краще мати в своїй колекції аксесуарів кілька класичних варіантів. До речі, наголошується, що ремінь потрібно поєднувати з взуттям, тому при покупці завжди думайте про те, до якого саме взуття цейй ремінь підійде.

Майки під сорочкою не повинно бути видно

Цей пункт, мабуть, більше відноситься до чоловіків, тому що саме вони люблять носити майки під не надто щільними сорочками. Одягнувши майку, потрібно пам’ятати, що її ні в якому разі не повинно бути видно. В іншому випадку ви ризикуєте здатися недбалим. Щоб цього уникнути, рекомендується застібати на сорочці всі ґудзики (це допоможе приховати майку) або не носити майку взагалі, а віддати перевагу жилетці.

Шкарпетки повинні поєднуватися з вашим одягом

Якщо в повсякденному житті ми можемо експериментувати з кольором шкарпеток, то в разі офіційного виходу доводиться дотримуватися правил. Щодо шкарпеток це правило говорить про те, що вони повинні поєднуватися з штанами, які ви одягаєте. Чоловіки ще можуть спробувати поєднувати шкарпетки з краваткою, якщо вона є.

Светри краще складати

Напевно, всі знають, що светри мають характерну властивість деформуватися з плином часу. Але цей процес може прискоритися, якщо зберігати їх на вішаках. Щоб уникнути передчасного розтягування светра, краще його акуратно скласти і зберігати на полиці саме в такому стані.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close